Wpis z mikrobloga

To nie jest nauka, tylko paranauka


@bh933901: czyli nauka jest tylko to co pasuje tobie i twojemu ograniczonemu postrzeganiu świata a nie to co potwierdza cały świat? xD

18 stycznia 2006 Parlament Europejski w swojej rezolucji zdefiniował homofobię jako „nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualności oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach, podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm

Ale spoko czekam na źródła które oczywiście masz i się
czyli nauka jest tylko to co pasuje tobie i twojemu ograniczonemu postrzeganiu świata a nie to co potwierdza cały świat? xD


@Deska_o0: Świat jest lewacki, prawdziwa wiedza jest zamknięta w oblężonej twierdzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biblioteka Aleksandryjska polskiej prawicy. A to że te stare papirusy wyglądają na trochę przestarzałe? Eee tam, panie, kiedyś to dopiero byli mędrcy! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Deska_o0: Inna sprawa że homoFOBIA technicznie nie jest fobią z medycznego punktu widzenia, jest tak nazywana bo w sumie to brak jest lepszego określenia.

Tym nie mniej sam fakt, że nie jest FOBIĄ z medycznego punktu widzenia nie oznacza, że zjawisko które się pod tym terminem kryje nie istnieje xD

Jest to tym zabawniejsze, że jednocześnie prawica neguje istnienie homoFOBII bo to przecież nie fobia medyczna, ale jakoś im nie przeszkadza
jest lepsze określenie. Takie określenie to "niechęć do homoseksualizmu"


@bh933901: No ale to nie jest jedno słowo, dlatego stosuje się homofobię jako de facto skrót myślowy ¯\_(ツ)_/¯ No tylko że niektórzy przez to myślą że to jest taka prawdziwa fobia, jak przed pająkami. Fobia by to była jakby ktoś widząc geja uciekał w panice ze łzami w oczach i kulił się gdzieś w kącie przed nim. No chyba nie tak to
@Khaine: to co, że nie istnieje jedno słowo na to? Twój wpis też nie sprowadza się do jednego słowa, dlatego aby przekazać swoją myśl, musiałeś się rozpisać. Jeśli nie istnieje jedno słowo na przeciwników poglądów prawicowych, to aby ich wskazać, muszę napisać cierpliwie "przeciwnicy poglądów prawicowych". A nie stwierdzić, że #!$%@?, nie chce mi się... PRAWICOFOBY!
. Z puntu wiedzenia nauki tzw. homofobia nie jest fobią, bo nie spełnia jej znamion


@bh933901: rozumiem że ciężko przetwarzasz tekst pisany ale poproś kogoś dorosłego żeby przeczytał ci to:
18 stycznia 2006 Parlament Europejski w swojej rezolucji zdefiniował homofobię jako „nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualności oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach, podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm

jest lepsze określenie. Takie określenie to "niechęć do
18 stycznia 2006 Parlament Europejski w swojej rezolucji zdefiniował homofobię jako „nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualności oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach, podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm


@Deska_o0: zapomniałeś tylko dopisać jednego - co z tego?

nie jest to lepsze określenie skoro nieudolnie próbuje zastąpić już istniejące oraz spopularyzowane xD


To jest określenie precyzyjne, a "homofobia" to wysryw propagandowy. Taka jest różnica między nauką a
@bh933901: starasz się być mądrzejszy od slownika a wychodzi jak widać, masz wyżej precyzyjnie opisane czym jest homofobia ale ty walisz fikołki i wymyślasz nowe słowa bo przykro ci że jesteś homofobem I zgodnie z przytoczonym przeze mnie badaniem pokazujesz swoje obycie oraz inteligencję niepotrafiąc napisać nawet dwóch postów bez ad personam, ale czego spodziewać się po marginesie społecznym popierającym katolickich zamordystow mających w dupie gospodarkę ( ͡° ͜ʖ
@Deska_o0: nie pisałem nic o słownikach, tylko o nauce. Wcale nie trudno jedno od drugiego odróżnić, ale czego się spodziewać po marginesie społecznym popierającym objazdowy cyrk tęczowych zamordystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie pisałem nic o słownikach, tylko o nauce.


@bh933901: dostałeś przecież źródła naukowe w linku, ale nadal je odrzucasz bo psują ci narrację xd

Wcale nie trudno jedno od drugiego odróżnić, ale czego się spodziewać po marginesie społecznym popierającym objazdowy cyrk tęczowych zamordystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bh933901: znowu biedaku nie masz mnie jak zaatakować więc uroiles sobie coś w główce, bierzesz to za fakty i
@Deska_o0: *paranaukowe
To, że coś występuje w kontekście naukowym nie znaczy, że jest naukowo poprawne, tak jak cegła umieszczona w galerii sztuki nie oznacza, że coś jest sztuką.

Homofobia to termin nienaukowy, bo nie ma nic wspólnego z fobią. To termin ideologiczny, który badać można w nauce tylko jako przejaw pewnej ideologicznej pleśni wyrosłej na opinii publicznej.

znowu biedaku nie masz mnie jak zaatakować więc uroiles sobie coś w główce, bierzesz
@Deska_o0: dobrze chociaż, że wstydzisz się środowiska, którego propagandę tak zaciekle kolportujesz. Nie powiem, że jest dla ciebie nadzieja, bo pod względem IQ się nie przelewa, ale mogę cię pocieszyć, że intelekt też się da trenować. Próbuj!

Nie wołaj mnie już do swoich urojeń i fikołków


Powiedział typek, który zarzuca mi zaciekłe bronienie jakiejś partii XD