Wpis z mikrobloga

Skrót jakby ktoś nie wiedział:

wczoraj zamieściłem krytycznego posta na oficjalnym forum cyberka ale zli moderatorzy zdjeli mi temat i ukryli go w jakims dupnym wątku. w odpowiedzi zamiescilem krytyczny post na temat działań moderacji i zawołałem mirków do wsparcia. modzi zamkneli nam temat. w odpowiedzi zaczal się spam gunwo tematami o weganskim bigosie itp. wszyscy mircy wyrwali perma bany. w nocy mirki odkryli, ze mozna sie rejestrowac bez podawania maila i znowu zaczal sie spam gunwo tematami. modzi dzielnie kasowali i sprzedawali bany.

po jakims czasie odkryto, ze jak dasz plusika to pomimo usuniecia konta i twoich postow to plusik z twoim nickiem zostaje 4ever. no to sie zaczela zabawa w tworzenie debilnych nickow typu adam-badowski i plusowanie losowych rzeczy. dzisiaj od rana zabawa nadal trwala, ale pan informatyk z cedepu sie wkurzyl i zamknal mozliwosc rejestrowania nowych kont na forum.

Niestety, chyba nie przewidział, ze to rowniez zamyka rejestetracje kont gog-u i cdpr nie moze sprzedawac gier na gogu, bo potencjalny klient z calego swiata nie moze zalozyc konta zeby kupic gre.

W miedzy czasie wylaczyli opcje plusowania wpisow na forum i chyba pracuja jak usunac stare plusiki z szyderczymi loginami.

mirki maja radoche ze pokonali wielkie korpo xD

#cyberpunk2077
  • 102