Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzajnikZniszczenia: Z jednej strony masz rację, z drugiej strony mogę się założyć że gdyby sytuacja była odwrotna to śpiewałbyś o 180 stopni inaczej, i nagle szachy stałyby się w twoich oczach luźnym wyznacznikiem inteligencji.
oczywiście

julki grają w go - szachy sa za proste


@juzwos: To że umiesz grać w szachy świadczy tylko o tym, że umiesz grać w szachy. Taki na przykład Napoleon zupełnie obsysał w szachy, a jednocześnie był jednym z największych geniuszy w historii wojskowości.
mądrzy ludzie grają w szachy


@iAmTS: Nie tylko. Mój ojciec dużo gra w szachy, ma z 30 tys. rozegranych partii przez internet, ranking cały czas poniżej 1200. Wygrywa 30-40% partii.
@r4do5: xDDDDD No i ja mówiłem tylko ze nie można odwracać, ze skoro mądrzy grają w szachy to grający w szachy są mądrzejsi. To własnie dlatego, ze są tacy jak twój tata i reszta świata. Korelacja to nie przyczynowość.
@LuxEtClamabunt: pieprzenie xD ja chodzilam na tance z samymi dziewczynami, chorki z samymi dziewczynami, aktorzenie z 90% dziewczyn, rysowanie 75%, gitare z 75% dziewczyn, harcerstwo z 80% dziewczyn i nawet do tego nieszczesnego klubu szachowego dla dzieci nalezalam, gdzie dziewczyn bylo z 1/3
W szkole w grupach zajmujacych sie jakimis swietami, wolontariatami czy dekoracjami byly prawie same dziewczyny. SKS mialysmy swoj i ogolnie na zajeciach tylko dla dziewczyn (przykladowo sportowych) sa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@juzwos: Na pewno nie jest nią OP-ka, która albo trolluje (pewnie tak), albo jest tak ograniczona że nie rozumie że można być mądrym/inteligentnym i nie grać w szachy.

@Wegrzynski: i z pewnością są to zlewaczałe p0lki ze strajków kobiet haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wegrzynski: Owszem, można, ale jak nie widzisz tam ani jednej laski na trybunach przez całą swoją kariere to jednak może dawać do myślenia prawda?

To trochę jak ze stereotypem Polaka złodzieja, niby nie i przestarzały, ale jednak na wykopie co chwila komuś rower kradną, a zostawić cokolwiek na 5 minut w knajpie na stole idąc do kibla to strach.