Wpis z mikrobloga

@poland_stronk: Szwajcaria z nonameow? No nie do konca. 3/4 graczy gra regularnie w bundesludze do tego serie A, Benfica i inne kluby ktore regularnie graja w pucharach. Z no nameow to jest ulepiona słowacja czy Polska z paroma wyjatkami. To ze ty nie znasz pilkarzy Szwajcarii to nie oznacza ze to sa nonamey. Oczywiscie daleko im medialnie do gwiazd Francji ale jak widać dali rade piłkarsko.
  • Odpowiedz
@fajq:
Nie no paru Szwajcarow znam, bo ogladam np. Serie A. Freuler, Widmer czy Rodriguez od dawna sa tam widoczni i uwazani za dobrych rzemieslnikow. No, ale jednak to sa zawodnicy z ligowych sredniakow i przecietniakow. Do tego dochodzi kilku, ktorzy grzeja lawe i niewiele wnosza na boisko (np. Shaqiri w Liverpoolu albo Xhaka w Arsenalu). Ja wiem, ze w porownaniu do polskiej ligi to i tak jest ekstraklasa galaktyczna
  • Odpowiedz
@poland_stronk: nie oglądałem i nic w moim życiu się nie zmieniło. W sumie to ja wam, tobie i tobie podobnhym, jakoś zazdroszczę, że potraficie się jarać jakimś wybiórczym meczem, który za miesiąc nie będzie miał żadnego znaczenia (powiedziałbym nawet, że za tydzień), a inflacja podawana na poziomie 5%, realna to jakieś 15, a na jesień znowu będziez musiał kłuć dupsko, bo przyjdzie ci wariant epsilon.
  • Odpowiedz