Wpis z mikrobloga

@Heady1991: Tak bylo.

@aIkohoIik: Szwajcarzy dostali trzecia bramke od Francji i wygladalo na to, ze juz po ptokach. Ale podwineli rekawy i przez ostatnie 15 minut meczu grali taka pilke, ze mistrzowie swiata nie byli w stanie nic zrobic na boisku. Helweci wyrownali na 3:3 w ostatniej minucie. Potem w dogrywce mieli jeszcze kilka szans, ale doszlo do karnych, gdzie Mbappe nie strzelil.

Przypominam, ze Szwajcarzy to praktycznie druzyna no-name'ow (no dobra, poza 2-3 wyjatkami), a Francuzi to same slawy z najlepszych klubow, a do tego najdrozsi zawodnicy swiata (Mbappe,
  • Odpowiedz
@poland_stronk: karuzela byla taka ze hoho. Dodajmy do tego nie strzelony karny na dwa zero i praktycznie blyskawiczne wbicie dwoch goli dla Francji, ktore podcielyby skrzydla paru druzynom. A pozniej jeszcz 3:1 i czesc osob, wlacznie z trenerem Francji zapewne ;), myslalo, ze juz po meczu. Pozniej bramka kontaktowa i wyrownanie w ostatniej minucie to byl majstersztyk. Ajj, piekny to byl mecz, piekny.
  • Odpowiedz
@gnt_1: Troche tak, ale nie do konca. Wystep Polakow to byl one-man-show Lewandowskiego, a tutaj cala druzyna szwajcarow wymiatala. Moim zdaniem polscy pilkarze nie maja mentalnosci zwyciezcow i to wychodzi drastycznie na jaw w starciu z druzynami z innych lig albo w meczach reprezentacji.

Z Szwedami wygladalo to tak, ze jak wje*ali im dwa gole, to stwierdzili, ze wiecej juz nie da sie zrobic, ze to wszystko co moga osiagnac.
  • Odpowiedz
@FLAC: Otoz nie tylko. To byl spektakl z podobna dramaturgia co "Powrot Krola wersja rezyserska" albo "Gwiezdne Wojny Nowa Nadzieja w 3D".

Wczoraj sie potwierdzilo (po raz kolejny), ze pilka nozna to nie tylko sport, taka jest moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ale podwineli rekawy i przez ostatnie 15 minut meczu grali taka pilke, ze mistrzowie swiata nie byli w stanie nic zrobic na boisku


@poland_stronk: Tutaj dla mnie wyglądało inaczej. Szwajcarzy grali swoje, a Francuzi po bramce na 3:1 chcieli sobie zagrać na luzaku do końca meczu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laszlokovacs: jakbyś się nie interesował to byś nie oglądał. Ja widziałem niecale 2 mecze Polaków, a tak to wcale nie śledzę tego. Gorące mam puste zawsze wieczorem, bo mam na czarnej tag.
  • Odpowiedz