Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 203
@11262: spokojnie, jest pomysł, aby za wizytę u lekarza płacić w przypadku zachorowania na covid bez przyjęcia szczepionki. Powinno obu pasować, bo zaszczepiony to zaszczepiony, a szury i tak twierdzą że korony nie ma i co najwyżej kaszel, więc przecież wizyta u lekarza nie będzie potrzebna
  • Odpowiedz
@11262: ja mogę się założyć że naiwni będą musieli się szczepić co pół roku na nową odmianę ale nie będą to oczywiście darmowe szczepionki, potulni będą bulili i to mocno xD
  • Odpowiedz
@11262 Odpłatność moim zdaniem to dobre rozwiązanie. Zaszczepu się ten co chce a szczepionki nie będą zamawiane kompulsywnie i "na hejnał", tylko z jakimś planem.
  • Odpowiedz
@11262: Ale przecież za twoje składki zaproponowano ci proste rozwiązanie znane od dekad. Gardzisz? Ok, ale gdy zachorujesz, (i tylko niepotrzebnie ((prawdopodobnie)) zajmujesz miejsce innym ludziom, nie szurom) płać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fushnikov: @11262: nikt nie neguje negatywnego wpływu nikotyny i wzrostu zagrożenia rakiem u osób palących. Tutaj niektórzy uznają, że covid istnieje i się szczepią = bez problemu. Szury wychodzą z tekstami, że go nie ma lub jest niegroźny = wizyta u lekarza niepotrzebna = też nie zapłacą. Zwycięstwo dla obu stron. A składki płacimy stety niestety wszyscy pracujący, czy korzystasz, czy nie. Bardzo chętnie zapłacisz za wizytę? Chciałbym
  • Odpowiedz
@11262: To jest bardzo dobre podejście, dopóki nie będziesz wymagał leczenia na raka albo zwykłego przejazdu karetką. Nie zdajesz sobie sprawy jakie są koszty takich prostych rzeczy które dla nas są oczywiste.
  • Odpowiedz
@zwierzeta_sa_spoko: Przecież ci napisałem po polsku że mogę płacić za wizytę na covid, za wizytę na raka, na sroczkę i wszystkie inne, nawet mogę sobie sam zapewnić emeryturę, tylko niech mi oddadzą wszystkie moje składki zdrowotne, rentowe, chorobowe i emerytalne. Oraz nie ściągają haraczu na przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz