Wpis z mikrobloga

#bitcoin przez 10 lat nie potrafił zaistnieć jako system płatności p2p. Nie stworzył żadnych narzędzi finansowych. W ostatnim tygodniu średni czas jednego bloku wyniósł 23 min, rozumiecie to 23 min na jedno #!$%@? potwierdzenie transakcji. Sieć LN nieistnieje na giełdach, ani w handlu internetowym.

To co do #!$%@? robią te wszystkie devy tyle lat?

Znalazłem odpowiedź.




#kryptowaluty #kryptokomedia
a.....d - #bitcoin przez 10 lat nie potrafił zaistnieć jako system płatności p2p. Nie...

źródło: comment_162491218128hLQIPR6o3LxNL6hrb1Xd.jpg

Pobierz
  • 16
@WhiskeyIHaze: tutaj pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoim wyborem. Już tłumacze dlaczego- Gość ciągle podkreśla, że jest w krypto i zna bitcoina od 2013go, i chwali się tym jakby to było jakieś osiągnięcie życiowe, jednocześnie ciągle jest na tagu. Sadze, ze jeżeli ktoś znal BTC od 2013 i uczestniczył w całej tej zabawie i nie ma pierdylioina $, jest Jackiem Sasinem krypto. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak można być w
@atari_xd: tak, pierwsze btc kupowałem po 2k$, w 17tym , ale Ty jeśli byłeś w tej karuzeli, kupowałeś pewnie po 10$, no może 100$, #!$%@? nawet po MT, gox bitcoin był po 200$. Rozumiem ludzi, którzy nie kupili, bo nie znali, albo jak ja, kupiłem kilka i straciłem, bo to było dla jaj, ale Ty piszesz ciągle jak to śledziłeś ta technologie i jednocześnie ciągle ja kontestujesz. Bez jaj, gdybyś po