Wpis z mikrobloga

#gothicwg

Zuben - przywódca Asasynów i Czarnych Magów

Zuben otrząsnął się z tych myśli, jego Pan nie pozwoliłby na taką interwecję. Jednak modlitwa do Beliara z prośbą o wskazanie drogi nie mogło przecież być błędem. Zuben uklęknął przed posągiem i rozpoczął modlitwę. Po kilku godzinach wstał z przekoniem, że postąpił właściwie.
Bakaresh już rozpoczął działania, uczta dla władców całego Varantu i nie na neutralnej ziemi - trochę wiało próbą przejęcia władzy nad całym Varantem.
-Zbierz ludzi - powiedziałem - Nasz Pan ukazał mi wizję nowego świata i muismy ją zrealizować.
-Tak panie - odpowiedział strażnik po czym złożył ukłon i wyszedł.

Zebranie w sali tronowej Zubena.

- Taką wizję zesłał mi nasz Pan i jego wolę wykonamy. Rozesłać dyplomatów do każdego ważnego miasta znanego nam świata musimy odnowić stosunki z innymi władcami. Mundur pojedziesz do Bakareshu i rozpoznasz co knuje Lukkor. Johan wyruszysz na Wyspy Południowe, Eliah Twoim celem jest Myrtana, Baal skieruj się na Wyspę Khorinis, Amon odwiedzisz Wschodni Archipelag, Ćwiek spróbuj nawiązać współpracę z klanem Młota z Nordmaru, Lukok odnów nasze stosunki z Dworem Irdorath, Ulon złóz wizytę sprzymierzonym Orkom z Północy, Kharum twoim celem są hordy orków na wyyspie Khorinis, Kazan skieruj się do Mora Sul, Orkis jak nadworny alchemik odwiedzisz Q Tasz'a, Ruben skontaktuj się z Klanem Wilka w Nordmarze, Akis odwiedzisz klan Ognia. Thonkos pojedziesz na czele ekspedycji na zachód, sprawdzimy co się schowało się w Niezbadanych Krainach.

- Czas zacząć zabawę - powiedziałem kierując swój wzrok na mapę znanego świata - Niech Beliar prowadzi.
MeIkor - #gothicwg

Zuben - przywódca Asasynów i Czarnych Magów


Zuben otrząsną...

źródło: comment_1624910222kXDoMiJLKN6kgTZiRnTThm.jpg

Pobierz