Wpis z mikrobloga

Młode kobiety:
- grozi nam wyjście z unii
- boję się, że będzie kryzys klimatyczny
- zagraża nam wojna
Młodzi mężczyźni:
- zagraża nam ideologia LGBT
- zagrażają nam imigranci
Co #!$%@? poszło nie tak. Co jest nie tak z młodymi mężczyznami? Brak kanałów do komunikacji? Zapatrzenie w idoli z konfabulacji?
#neuropa
#bekazprawakow
  • 136
  • Odpowiedz
- grozi nam wyjście z unii


@Bounty: Na antyunijnych nastrojach zbija się kapitał polityczny, nikt normalny o tym na poważnie nie pomyśli

- zagraża nam wojna


W sensie kto konkretnie miałby uznać że zaatakowanie członka NATO to dobry pomysł?

- boję się, że będzie kryzys klimatyczny


Za dużo TV
  • Odpowiedz
Ale to mężczyźni w tym przewodzili, a kobiety zajmowały się domem i dziećmi.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: No i? Ale też pracowały w pracach poza domem.

Chadów nie wystarczy dla tylu kobiet do długoterminowych relacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak jedna strona uważa drugą za nieatrakcyjną to taki zwiazek nie przetrwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopóki nie są zgryźliwi lub agresywni, to nie.


Jak najbardziej tak.
  • Odpowiedz
@Bounty: imigranci to faktycznie problem, LGBT to mem, wojny raczej nie będzie, z Unii nikt nie jest na tyle #!$%@? by wyjść, klimat to Chiny muszą ogarnąć, więc to się nie dzieje. Z tego wszystkiego tak naprawdę tylko służba zdrowia jest realnym problemem
  • Odpowiedz
Podejrzewam, że ma to związek z tym, że kobiety są ogólnie lepiej wykształcone od mężczyzn


@EvilToy: Trochę za duże różnice żeby wynikały z wykształcenia. IMO w mężczyznach łatwiej wyrobić poczucie zagrożenia w takim sensie że łatwiej znaleźć dla nich wroga, bo szybciej są bojowo nastawieni. Islamista terrorysta = imigranci musisz się bronić, LGBT chce rozbić rodziny, musisz się bronić. Później wychodzi taki z jaskini, a tu ani imigrantów, lesbijki przechodzą obok
  • Odpowiedz
@Bounty: z tego badania wynika, że również sporo kobiet uważa lgbt za zagrożenie więc jakby trochę xD Równie dobrze można zadać pytanie czemu kobiety są takie głupie i nie dostrzegają gigantycznego problemu jakim jest starzejące się społeczeństwo i nadchodzący kryzys emerytalny?! :O Ale mimo wszystko mogę się pokusić o swoją silnie subiektywną ocenę czemu tak jest, a no ludzie są totalnie głupi w większości i powtarzają to czym karmią je media,
  • Odpowiedz
Co za brednie. Ja mam gdzieś LGBT, martwią mnie problemy polski i świata i na pewno nie jestem odosobniony.
Moja różowa ma natomiast wszystkie tematy geopolityczne w powazaniu
  • Odpowiedz
Z powodu zderzenia „norm" rewolucji seksualnej z rodzinnym ancien régimem.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Nasz rodzinny ancien régimem nie istnieje. Został zniszczony za zaborów. Nasze społeczeństwo jest w bałaganie praktycznie od rozbiorów.

Jeśli nie jest to nacisk bezpośredni, to tak. W innych przypadkach to decyzja indywidualna, jak ktoś się z tym zmierzy.


Teraz mówisz o decyzjach indywidualnych? Coś nie ścisła ta filozofia, bo równie dobrze można powiedzieć, że kobiety dokonują takiej decyzji indywidualnej a
  • Odpowiedz