Wpis z mikrobloga

Młode kobiety:
- grozi nam wyjście z unii
- boję się, że będzie kryzys klimatyczny
- zagraża nam wojna
Młodzi mężczyźni:
- zagraża nam ideologia LGBT
- zagrażają nam imigranci
Co #!$%@? poszło nie tak. Co jest nie tak z młodymi mężczyznami? Brak kanałów do komunikacji? Zapatrzenie w idoli z konfabulacji?
#neuropa
#bekazprawakow
  • 136
  • Odpowiedz
Młode kobiety:

- grozi nam wyjście z unii

- boję się, że będzie kryzys klimatyczny

- zagraża nam wojna

Młodzi mężczyźni:

- zagraża nam ideologia LGBT
  • Odpowiedz
@Bounty: Tymczasem ja. Czy grozi na krach ekonomiczny. Czy świat zachodni zmierza do systemu chińskiego bądź też Orwellowskiego. Czy ciągły niekontrolowany napływ imigrantów do UE nie wpłynie na destabilizację. W co warto zainwestować czas by za 15 lat nie być bezużytecznym w ciągle zmieniającym się świecie. Nie dziwię się że ciężko rozmawia mi się z niektórymi ludźmi jak tylko problemy z nagłówków gazet ich obchodzą.,,
  • Odpowiedz
ideologia LGBT


@Bounty: Ideologia LGBT to po prostu skrajna lewica i tak, to jest zagrożenie.

Upadek cywilizacji w skutek niskiej dzietności i imigracji także.

No chyba, że się jest lewicowcem i się nienawidzi chrześcijańskich korzeni i tradycji europejskich to wtedy jest sznasa a nie zagrożenie.
  • Odpowiedz
@Bounty: Zawsze mnie zastanawia co mają na celu takie posty, których osią jest - myśli inaczej tzn. że jest #!$%@?. Co chcesz ty osiągnąć? Zaszczuć myślących inaczej od Ciebie, wyśmiać ich? Mają przez to zmienić zdanie. To teraz uwaga:

CO JEST Z TYMI MŁODYMI KOBIETAMI ŻE BOJĄ SIĘ JAKICHŚ MITYCZNYCH NAJCONALISTÓW? XDDDD BRAK ODPOWIEDNIEJ EDUKACJI CZY LEWICOWE MEDIA JE NASTRASZYŁY??? XDDDDDD

Tyle warty jest ten post.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan:

lecz wprowadzić w Europie swoje niedzisiejsze standardy życia, zacofaną i brutalną religię, okropne zasady funkcjonowania w społeczeństwie - to przyznasz, że tacy ludzie obiektywnie mogą wzbudzić zagrożenie.


Tak, boję się takich ludzi. Ale powiedz mi jakie znaczenie w tym wszystkim ma ich pochodzenie? Czy robi Ci to jakąś różnice, że twoja córka po zostaniu zgwalcona usłyszy obelgi od muzulmanina czy katolika "mogła się inaczej ubrać", "po co szła tam
P.....k - @mroznykasztan: 

 lecz wprowadzić w Europie swoje niedzisiejsze standardy...

źródło: comment_1624902423sMn9XiaGANWgHbrRYwi4Lf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Po pierwsze - prawdziwy katolik nikogo nie zgwałci, bo to jest niezgodne z chrześcijaństwem. Chyba że mówisz o osobach, które wycierają sobie gębę katolicyzmem, ale żyją zupełnie wbrew regułom tej religii i nie powinno się ich nazywać katolikami.

Nie porównuj pokojowych chrześcijan (których jest znacząca większość, nie przedstawiaj głosu z marginesu jako głosu głównego nurtu) do imperialnych muzułmanów, którzy siłą chcą narzucić wszystkim swoją religię.
  • Odpowiedz