Wpis z mikrobloga

@r4do5: Ojciec mało gotuje i ledwo daje radę napełnić zmywarkę zanim wszystko się "zaschnie" zaśmierdnie. Zadaj sobie pytanie ile dziennie naczyń myjesz i czy za 5 lat lub mniej ta ilość się nie zwiększy. Ja z kolei 2+1 uruchamiam zmywarkę 5 na 7 dni w tygodniu.

Do zmywarki koniecznie odświeżacz taki do zawieszenia. Starcza na kilka miechów. I jak tabletki kupisz tysiąc w jednym to nie lej już nabłyszczacza bo będziesz
  • Odpowiedz
@r4do5: Od roku mieszkam ze zmywarką i używam sporadycznie - raz na 2-3 miesiące gdy wpadnie więcej gości i jest sporo talerzy, sztućców kubków itd. Gdy gotuje sam dla 1-2 osób to talerzy mało, a gary patelnie strasznie niepraktyczne w niedużej zmywarce.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: @100cupsofcoffee:
No właśnie jakoś nie widzę czekania 3 dni aż mi się nazbierają brudne naczynia. Jak myje naczynia bezpośrednio po posiłku to zajmuje to z 5-10 minut. A część naczyń jestem w stanie umyć jeszcze w trakcie gotowania.

To że coś się da zrobić „po staremu” to wcale nie znaczy, że tak jest lepie. Moja babcia do niedawna w mieszkaniu 2 pokojowym z lat 60 miała 2 kontakty na
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: Jeżeli ktoś chce oszczędzić 8pln to kim jesteś żeby mu mówić czy warto? Jakbym zdecydował się na bagatelizowanie każdego "8pln" to bym nie żył na tym poziomie na jakim żyje. Ludzie mają pieniądze dlatego że je liczą.
  • Odpowiedz
Czy jest sens posiadania zmywarki


@r4do5: tak. To jest skok cywilizacyjny na miarę lotu w kosmos. Po prawie czterdziestu latach dupcenia się z gorckami w zlewie, stwierdzam ,że jest to zakup, który może nie odmienił mojego życia, ale zdecydowanie ogromnie podniósł jego komfort.
  • Odpowiedz