Wpis z mikrobloga

@r4do5: Ojciec mało gotuje i ledwo daje radę napełnić zmywarkę zanim wszystko się "zaschnie" zaśmierdnie. Zadaj sobie pytanie ile dziennie naczyń myjesz i czy za 5 lat lub mniej ta ilość się nie zwiększy. Ja z kolei 2+1 uruchamiam zmywarkę 5 na 7 dni w tygodniu.

Do zmywarki koniecznie odświeżacz taki do zawieszenia. Starcza na kilka miechów. I jak tabletki kupisz tysiąc w jednym to nie lej już nabłyszczacza bo będziesz
@r4do5: Od roku mieszkam ze zmywarką i używam sporadycznie - raz na 2-3 miesiące gdy wpadnie więcej gości i jest sporo talerzy, sztućców kubków itd. Gdy gotuje sam dla 1-2 osób to talerzy mało, a gary patelnie strasznie niepraktyczne w niedużej zmywarce.
@Wiskoler_double: @100cupsofcoffee:
No właśnie jakoś nie widzę czekania 3 dni aż mi się nazbierają brudne naczynia. Jak myje naczynia bezpośrednio po posiłku to zajmuje to z 5-10 minut. A część naczyń jestem w stanie umyć jeszcze w trakcie gotowania.

To że coś się da zrobić „po staremu” to wcale nie znaczy, że tak jest lepie. Moja babcia do niedawna w mieszkaniu 2 pokojowym z lat 60 miała 2 kontakty na