Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim! Tak wiem miałem dodać raport jakieś dwa dni temu ale niestety pochłonęły mnie obowiązki ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale nic straconego, udało się w końcu zagrać więc pojawia się kolejny raport ʕʔ W ostatniej rozgrywce przetrwaliśmy ciężki atak, tak więc zaraz po nim koloniści wzięli się do łatania dziur w naszej bazie jak i w swoich ciałach. Oczywiście po takim ataku humor nie mógł dopisywać i @RazdisT wpadł w furię i zaczął niszczyć wszystko co spotkał na swojej drodze. Na szczęście uszkodził tylko kilka ścian i mu przeszło. Na następne dni zaplanowałem naszym kolonistom nieco pracy, nauczony wcześniejszymi atakami postanowiłem zbudować mur wokół bazy oraz zrobić mały killbox. Nasi podopieczni od razy wzięli się do pracy. No i tak oto kilka dni później stał już prawie gotowy mur oraz killbox. W tym samym dniu dostałem też informację że do naszej ekipy dołączył nowy kolonista, nazwałem go @Eissseiw. W sumie oprócz tego że jest brzydkim psychopatą to ma nawet niezłe statystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eisseiw szybko zadomowił się w bazie i wziął się do pracy. Dwa dni później Randy zesłał nam kilka buldogów francuskich, którymi się oczywiście odpowiednio zaopiekowałem przerabiając je na trochę mięsa i kilka skór. W międzyczasie na mapie pojawił się gaj ambrozji oraz spadły do nas leki ziołowe z kapsuł transportowych. Dni mijały naszym kolonistom dosyć spokojnie, budowali, badali oraz zajmowali się rolnictwem. To nie koniec dobroci Randy`ego bo siódmego grudnia dostałem komunikat że kolejny kolonista dołącza do nas. Troszkę się zdziwiłem bo niedawno jeden dołączył, ale biorę co dają. @XNiemcu bo tak nazywa się nowy kolonista ma dosyć ciekawe cechy, jest niezdolny do przemocy, lubi od czasu do czasu coś sobie podpalić oraz zapalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a oprócz tego jest niezłym rolnikiem, kucharzem i rzemieślnikiem. No i w zasadzie na tym etapie skończyłem tą rozgrywkę. Jak widzicie Randy w tym epizodzie okazał się dla nas łaskawy ale na pewno tak długo nie zostanie. Dziękuje za czytanie oraz zapraszam za dwa lub trzy dni do kolejnego raportu, no i oczywiście zapraszam do podawania nazw kolonistów jak i zwierząt jeśli chcecie dołączyć do zabawy bo został mi jeden nick jak na razie #gry #rimworld #glupiewykopowezabawy
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pyr_run0: No i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz, jeszcze w dodatku biorąc czynny udział w życiu koloni jestem podwójnie ciekaw dalszych poczynań. Szkoda tylko że zostałem niezdolny do przemocy, no ale wszystkiego mieć nie można ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pyr_run0:
hu hu hu. Widzę, że całkiem nieźle idzie kolonistom, a randy dość przyjazdy po początkowych rajdach...
Baza wygląda całkiem nieźle, choć nie powiem, że ci koloniści, którzy przyszli są dość pożyteczni.

Czekam na kolejny raport. Dobra robota i spróbuj mnie utrzymać przy życiu, jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pyr_run0: A ogólnie kto w tej ekipie uchodzi za najlepszego medyka? Będę się musiał do niego ładnie uśmiechnąć bo przy mojej niezdolności do przemocy i dwóch zadymiarzach @magnuss i @RazdisT może być problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@XNiemcu najlepszym medykiem jest Suheil, całymi dniami bada więc raczej jest bezpieczny i chętny do pomocy także mam nadzieję że się dogadacie
  • Odpowiedz