Wpis z mikrobloga

A może to nie była awaria Williamsa tylko świadome działanie PR-owe skierowane na chwilowy efekt WOW? :D Np. go niedotankowali żeby mógł być szybszy a później wycofać i zrobić ofiarę pecha i jednostki napędowej (nie samochodu). Dzisiaj dostanie 9 i 10. Będzie wyżej niż Bottas a może i będzie lepszy od Hamiltona. A gdyby wczoraj wyprzedził Alonso, a było blisko, to dzisiaj dostałby 11/10. Teraz brytyjska mafia jeszcze bardziej będzie cisnąć na zamianę z Bottasem. A jeśli Williams dopina właśnie jakieś umowy sponsorskie, inwestroskie, to pokazał się z dobrej strony bo to nie samochód a silnik zawiódł.

#f1
  • 14
  • Odpowiedz
@Gieekaa: Przecież w kwalach zrobił P11 i brakło 0,008s do Q3 xd P0lacy są nadal tacy głupi, że nienawidzą Russella tylko dlatego, że pokonywał Kubicę?
  • Odpowiedz
P0lacy są nadal tacy głupi, że nienawidzą Russella tylko dlatego, że pokonywał Kubicę?


@JC97: nie no super wyczyn, pokonać inwalidę w bolidzie mercedesa xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ja nie mówię czy to wyczyn czy nie, ale jeśli to jest powód nienawiści wobec młodego, który robił po prostu swoją robotę to XDDD
  • Odpowiedz
@Gieekaa: A Sainz nie wszedł do Q3, a w wyścigu dojechał na P6 i twierdzi, że dogoniłby Norrisa, gdyby nie to, że Hamilton go blokował ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem co ma udowodnić Twój komentarz.
  • Odpowiedz
to jest powód nienawiści wobec młodego,


@JC97: nie wiem skąd taki pomysł, ja tam go nie lubię z innych powodów, ocena z czapki w autosporcie jest jednym z głównych
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Jak wchodzi Williamsem do Q2 za każdym razem, albo ma wyścig taki jak Francja to ciężko nie dać wysokiej noty. Oceny Autosportu są z dupy dla kierowców brytyjskich, np. Hamilton dostał wyższą notę za Francję od Verstappena, ale nie rozumiem nienawiści do kierowcy z powodu wysrywów jakiejś śmiesznej gazetki.
  • Odpowiedz
nie rozumiem nienawiści do kierowcy z powodu wysrywów jakiejś śmiesznej gazetki.


@JC97: też tego nie rozumiem, ale taki fakt ma miejsce tylko w twojej wyobraźni więc nie widzę sensu dyskusji nad nim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
też tego nie rozumiem, ale taki fakt ma miejsce tylko w twojej wyobraźni więc nie widzę sensu dyskusji nad nim ¯\(ツ)_/¯

ja tam go nie lubię z innych powodów, ocena z czapki w autosporcie jest jednym z głównych


@Deska_o0: no spoko ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JC97: serio masz aż takie problemy z językiem polskim że nie znasz różnicy pomiędzy "nie lubię między innymi za to" a "nienawidzę tylko i wyłącznie za to"? xD
  • Odpowiedz
@JC97: no dokładnie jak podkreśliłes to jeden z bodajże pięciu głównych powodów, widzisz już jak wielką kurtyzanę z logiki robisz żeby pokrętnie potwierdzić swoje urojenia? xD
  • Odpowiedz
Jest to na tyle ważny powód


@JC97: jeden z głównych, sprawdź może co oznacza to sformułowanie

że jedyny, który podałeś


@JC97: nie widzę sensu w pisaniu czegokolwiek więcej takiemu dzbanowi, zaraz będziesz dopowiadał swoje urojenia do każdego innego jak w tym przypadku
  • Odpowiedz