Wpis z mikrobloga

@imanubba: Zacząć trenować, trzymać białko wystarczająco wysoko i nadwyżkę rzędu 300-500kcal dziennie, masz dobre warunki do rozwoju to je wykorzystaj, nie marnuj i nie funduj sobie podwójnej pracy.
  • Odpowiedz
@Lewusx: no też tak myślałem żeby trzymać się diety ale myślę że nabranie sporej masy zajęłoby mi bardzo dużo czasu i nie wiem czy nie opłacałoby się przytyć z 10kg i dojść do BF 20% może. Nie wiem czy nie wyglądało by to lepiej niż teraz jak jestem szypiorem z szczesciopakiem ale benzadziejenie to wygląda
  • Odpowiedz
@imanubba: Jeżeli uważasz że tłuszcz wygląda atrakcyjnie to śmiało, moim zdaniem lepiej powoli i czysto, tłuszczu i tak nabierzesz bo nie ma sposobu żeby go nie nabierać.
  • Odpowiedz
@Lewusx: no dobra w sumie chyba masz rację.
Chociaż bycie patyczakiem mnie wnerwia strasznie już no i myślałem o tym chamskim przytyciu dlatego że mam taki metabolizm że nic nie mogę przytyć regularnie ćwiczę od pół roku ale nie widzę większych efektów w sylwetce bo po prostu nawet zwiększając kaloryke dalej waga stała w miejscu. Z tąd ten mój pomysł na przytycie jedząc wsztko
  • Odpowiedz
@Szukam_loszki: masz rację tylko że ja mam taki metabolizm że trzymając dietę nic nie tyje a jak już tyje to strasznie powoli z tąd ten mój pomysł na przytycie obrzerajac się wsztkim xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imanubba: wiesz no spróbuj takiej opcji bo widzę że raczej wymieniłeś dwie w temacie ale interesuje cie głównie taka, jak masz takie problemy z tyciem to jak się zapuscisz to najwyżej szybko schudniesz
  • Odpowiedz
Tak wiedz zrobię! Więc od dziś jem jak świnia i zobaczę czy cokolwiek przytyję no a jak przytyję to zredukcja chyba nie będę miał porblemu. Dzięki miras za porady!
  • Odpowiedz