Wpis z mikrobloga

Hej, słyszałem że Kaszanka zamknęła się w rezydencji w Cooper Mountain bez jedzenia i picia. To wszystko na znak protestu przeciwko Marcinkowi i temu, że nie zabiera jej na wyjazdy.
Bilans w 2021 mówi jasno: Offroad i koledzy 3:0 Kaszanka.

Unieście wyżej ten post, niech więcej osób dowie się jak wiele kobiet żyje w realiach przemocy ekonomicznej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stworke: Wręcz przeciwnie. Ona się tam zamknęła, bo nie chce by grubas tam wracał. Jest jej zajebiście dobrze bez niego i sra na jego wyjazdy i jego i inne zachlane mordy.
Mam rację Kasia? Wiem, że to czytasz. Jeżeli tak, to w następnym wysrywie powiedz "makaron rurki jest najlepszy" :)
  • Odpowiedz
@trenosaurus: @trenosaurus: Drogi tagowiczu, zalecam krótki odpoczynek od uniwersum. Widać w Tobie cholerną żądzę osobistego kontaktu z aktorami. Marcin grubasie odpisz, Kasia powiedz, może jeszcze zitronen zatańcz flamenco...Szafę boli jako tako cały wykop, ale nie poszczególne druszlaki XD Poza tym moim skromnym zdaniem kaszaneczka z chęcią by się pobawiła serdlem żeby wygrzać trochę dupę np na zachodnim wybrzeżu więc Twoja teoria słaba. Ona tam jest dla realnych korzyści
  • Odpowiedz