Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozbiłem swoje BMW e90 318d 143km 2010r. Koleś wymusił i wpieprzyłem w niego. Zadzwoniłem po swój Assistance, by dali mi auto zastępcze dopóki nie otrzymam auta zastępczego od OC sprawcy.

No i dostałem Fiata Tipo, 2017 wersja 70kw. Serio, ktoś kupuje te samochody? To w ogóle nie jedzie, wyprzedzanie tym dziadostwem to proszenie się o śmierć, bo to w ogóle nie przyspiesza. Jak była hopla na drodze, to kierownica już chciała latać na prawo i lewo. Czuć że stracił przyczepność.
W środku nie przyjemnie, fotele nie wygodne że po 1h jazdy nie chce już jeździć samochodem, chociaż kocham jeździć. Wielka kolumbryna, uja widać przez tylne lusterko, słupki A i D zasłaniają widoczność.

Śmiejcie się ze mnie, proszę bardzo - ale po skorzystaniu z tego samochodu, wolę kupić używane BMW w dobrym stanie zamiast to dziadostwo. Za swoje 4 lata temu zapłaciłem 30k, przejechałem nim już 160k km, 0 usterek.
Wymiana oleju na czas, jedyne co zrobiłem przy nim to 30k km temu rozrząd za 3k bo stwierdziłem "a niech ma nowy rozrząd za wierną służbę". Jak wymieniali, to powiedzieli że "stary rozrząd" jeszcze mógł spokojnie z 60k polatać. Obecnie jest wart wedle ubezpieczyciela 25k.

Nie dziwie się że obecna młodzież ma w dupie samochody, bo jeśli jeżdzą takimi dziadostwami. To udręka jeżdżenie takim, szajsem, wiosłowanie skrzynią biegów - ten model ma 6 biegów.

#whocares #motoryzacja #samochody #bmw #fiat #tipo ##!$%@?
Z.....o - Wczoraj rozbiłem swoje BMW e90 318d 143km 2010r. Koleś wymusił i wpieprzyłe...

źródło: comment_1624802046qmHLnncdk2gZknvnT9uMYC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: pasta pastą ale to fakt. Te nowe eko sreko trzycylindrowe uturbione litrowe potwory nie nadają się kuźwa do niczego. Dodatkowo bryły tych aut są takie, że da się tylko w miarę dobrze patrzeć do przodu. W lusterkach nie widać NIC.
Każdy kto miał okazję jeździć czymś takim SERIO zastanawia się nad sensem zakupu czegoś takiego.
  • Odpowiedz
Te nowe eko sreko trzycylindrowe uturbione litrowe potwory nie nadają się kuźwa do niczego.


@michgur: No i w rzeczywistości w mieście palą średnio 8-9 litrów na 100km XD
  • Odpowiedz
Dodatkowo bryły tych aut są takie, że da się tylko w miarę dobrze patrzeć do przodu. W lusterkach nie widać NIC.


@michgur: normy bezpieczeństwa wymuszają grube słupki choćby. W nowych autach podstawa to czujniki cofania i kamera cofania a najlepiej zestaw kamer 360: przód / tył i widok 3d. Niestety w Polsce ludzie nadal mają myślenie rodem z czasów malucha a po co mi to/nie będę dopłacał a potem płacz bo
  • Odpowiedz