Wpis z mikrobloga

Potrzebuje telefon dla mamy, wybór pada na 99% na p40 lite ze względu na spoko aparat.
Czy na tym telefonie bezproblemowo będzie działać Messenger, Facebook , Whatsapp , olx czy allegro?
Wiem, że działają przez przeglądarkę ale jest nauczona na aplikacjach i tak by musiało zostać żeby nie uczyć na nowo

YouTube to pewnie z vanced nie będzie problemu, mapy google są chyba bez usług.

#p40lite #huawei #telefony
  • 8
@tomala92: aplikacje Messenger, WhatsApp i Allegro działają, da się je normalnie uruchomić. Jak dobrze pamiętam Allegro chyba nie ma powiadomień push przykładowo o wyruszeniu przesyłki w trasę. Facebook też się uruchamia ale nie sprawdzałem pod kątem działania powiadomień push - nie korzystam z FB.

Allegro można pobrać ze sklepu Huawei, pozostałe z innego źródła przykładowo ze sklepu APKPure. Olx będzie trzeba szukać gdzieś indziej bo nie ma ani w sklepie Hauwei
d.....y - @tomala92: aplikacje Messenger, WhatsApp i Allegro działają, da się je norm...

źródło: comment_1624800746t2zRcpCqvmkw1xfuyYCFC5.jpg

Pobierz
@darkpassionplay
A jakiś Yanosik działa, albo jakoś te mapy wgrać? Autem nie jeździ ale czasami się przyda.

Powiadomienia żadne mojej mamie nie są potrzebne ;) ważne ,że Facebook czy allegro śmiga

YouTube też spoko, nie trzeba jej żeby się logowała

ten telefon ma spoko aparat a jej na tym zależy, żeby wnukom robić foty :-)
@tomala92: żeby wgrać mapy Google pewnie będzie trzeba bawić się w dogrywanie usług Google czego nie robiłem - chciałem pobawić się telefonem bez usług i sprawdzić jak się z tego korzysta na co dzień. Są alternatywne nawigacje w sklepie Huawei - Automapa, NaviExpert, Mapy Petal czy Sygic. Yanosik też jest w sklepie Huawei.