Wpis z mikrobloga

Odnawiaj z Garage, odcinek 27, Efekty polerowania Mercedes klasa E 2010r cabrio Oficjalny tag #odnawiajzgarage

@Danny10

Auto jeszcze świeżynka, ale długie i szybkie trasy na czarnym lakierze zrobiły małe spustoszenie. Sporo rys lekkich i głębokich, trochę odprysków od kamieni. Zrobiona masa małych zaprawek przy odpryskach. Głębokie rysy potraktowane papierem wodnym. Na koniec całe auto spolerowane pastą, mleczkiem (polerka maszynowa i ręczna). Efekty na zdjęciach poniżej.

Foto

Foto

#opowiesciwarsztatowe #odnawiajzgarage
Garage - Odnawiaj z Garage, odcinek 27, Efekty polerowania Mercedes klasa E 2010r cab...

źródło: comment_hoNtDs3dfw3nFPRjdUesX1LAaJ3P6gtl.jpg

Pobierz
  • 11
@Garage: razem z wyprawkami? Chciałem swoje auto dać do takiej renowacji przy czym jest spore przetarcie (i trochę wgniecenie) na nadkolu/zderzaku przednim, mała wgniotka na drugim nadkolu, i małe przetarcie na tylnym nadkolu, wyliczyli mi 1200zł.
@Garage: śliczny ten merc, możesz mnie wołać jak coś wrzucasz? Nie zawsze sprawdzam tagi na bieżąco i zdarza się że niektóre twoje wpisy mnie omijają
@Erblej: Górna granica czyli 600 zł ;) Zależy też wszystko od stanu lakieru

@Shady: Myślę, że zderzak nadaje się do malowania plus prostowanie nadkola i jego malowanie pewnie to może tyle wyjść. Przetartego zderzaka na pewno się nie spoleruje jeżeli widać plastik. Tak samo w przypadku przetarciach na blachach

@ElCidX: Szczerze nie woskuje samochodów. nikt nawet się nie zgłosił po taką usługę. Nie polecam na pewno szlifierki 11000 rpm
@Garage: Ja dałem 800 zeta za polerkę i mi odprysków nikt nie tuszował :/ Następnym razem się zgłoszę do Ciebie.

Mam jeszcze 2 małe wgniecenia bez uszkodzeń lakieru (wielkości złotówki) na środku drzwi. Za wyciągnięcie tego krzyknęli mi 300 zł w s-plus, więc dałem się na spokój :<