Wpis z mikrobloga

@Lipa1992: przynajmniej cieplo bylo nie to co w wielu domach w polsce w tamtych latach xD
podczas gdy ja mowilem mamie ze nie chce jechac do barcelony bo wiedzialem ze nawet jakby rodzice znalezli kase to by to bylo zbyt duze obciazenie dla nich to on sobie gral pewnie w noge na boisku z widokiem na morze.
dobra przesadzam. ale ja wolalbym sie w portugalii urodzic niz w PL, o ile
  • Odpowiedz
@Itun ok, jak uważasz. Wg mnie taka mapa pokaże jak duże są to odległości. Jednak trochę na dokładności straciła by sama Portugalia kontynentalna
  • Odpowiedz
ale czemu mogą grać w portugali


@kaczor2010: maja portugalskie obywatelstwo, to ich uprawnia

przecież te kraje mają własne reprezentacje


@kaczor2010: w przypadku posiadania więcej niż jednego obywatelstwa możesz wybrac kraj, który chcesz reprezentować. Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie i włoskie, możesz wybrac między reprezentacja Polski lub Włoch

czy każdy urodzony w angoli ma obywatelstwo portugalskie?


@kaczor2010: nie
  • Odpowiedz
@kaczor2010: Narodowość według dziedzictwa portugalskiego. Będziesz uprawniony do ubiegania się o obywatelstwo portugalskie, jeśli któryś z twoich rodziców lub oboje, jest Portugalczykiem, jeśli twój dziadek był Portugalczykiem, o ile znasz język lub nawet jeśli urodziłeś się na terytorium portugalskim i mieszkasz tam przez ponad 10 lat. Dotyczy to także osób urodzonych na portugalskim terytorium kolonialnym, takich jak Angola lub Mozambik, przed uzyskaniem niepodległości.
  • Odpowiedz