Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty a ile grubych i zaniedbanych wmawia sobie, że mają faceta a potem chwalą sie innym, że są w związku? Gdzie jedyne co ich spotkało to 10 minutowe spotkanie z badoo po czym facet uznał że nie warto sie spotykac dłużej kiedy okłamała go o jakieś 80kg.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty:

Zawsze mam bekę gdy #rozowepaski mówią, że "znalazły sobie faceta"


Ja mam za to bekę z ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć skrótu myślowego. Jeszcze się przyczep do frazy "moja kobieta/dziewczyna". Czyli, że kupiłeś ją za paczkę fajek i teraz jest twoja? Albo "Chodzimy ze sobą", znaczy nawet do kibla idziecie razem? Hehe ale beka loszki to coorvy mordo.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: @RoastieRoast: w moim przypadku to je.any uno reverse card XD
Moja kobieta sama do mnie zagadała, na samym początku trochę miałem zamieszania w życiu i szczerze przyznam, że ją trochę olałem i sama wznowiła i naciskała na kontakt, ale przede wszystkim na szczerość czy ją mam w dupie czy chcę kontynuować znajomość
Jest 3cm niższa ode mnie, mam zakola o morda mniej więcej jak rozrzutnik do gnoju XDDD
  • Odpowiedz
@Jestembogaty w życiu nie walczyłem o żadną dziewczynę i czekałem do momentu, aż ona sobie mnie znajdzie. Związki, które zostały spowodowane odejściem spermy do mózgu nigdy nie przetrwają. To kobieta musi nalegać i pokochać, bo inaczej to #!$%@?. Mężczyźni w dzisiejszych czasach są bardziej emocjonalni i potrzebują stabilizacji. Dzisiejsze dziewczyny potrzebują tylko "fejmu" i kasiorki na swoje ciuszki i gadżety, żeby inne zazdrościły...
  • Odpowiedz