Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trochę inaczej - przewodni temat to "ratowanie" jedzenia przed wyrzuceniem w #szczecin czyli:

Recenzja 3 miejsc oraz aplikacji "Too Good To Go".

1) North Fish

Nie wiem czy wiecie, ale North Fish ma politykę dotyczących ostatnich zamówień przed zamknięciem - na 30 minut przed całkowitym zamknięciem lokalu dają -50% na wszystko co zostało już ugotowane. Dzisiaj z różowym wzięliśmy 2 takie same obiady, każdy za 12 pln:

Mintaj z porem + dodatki bez limitu.

Nie ma co się zbytnio rozwodzić, filet jest ok, ziemniaki pieczone czy warzywa z pary ciężko #!$%@?ć, więc tutaj też bez zaskoczenia. Duży wybór surówek, jakościowo bym porównał do Grześkowiaka.

W tej cenie, ilości oraz jakości zasłużone 5/5.
(North fish w normalnych standardowych cenach lub z promocjami z appki to dla mnie 4/5)

2) Starbucks "Too Good To Go" - 12 pln (wartość paczki według restauracji ~ 33 pln)

Paczkę dostaje się w ciemno, my dostaliśmy:
- kanapkę wege / vege (?) - ocena 3-4/5, rożowy 1/5
- kanapkę z mięsem na ostro - ocena 5/5, rożowy 3/5
- croissant wytrawny z mięsem, serem, masłem - ocena 4/5
- croissant malinowy - brak oceny (zostawione na jutro)
- sernik - brak oceny (zostawione na jutro)

Za 12 PLN zdecydowanie warto (jestem pozytywnie zaskoczony Starbucksem), paczka bardzo ładnie i czysto zapakowana, jedzenie jak dla mnie smaczne i stosunkowo zdrowe (na pewno bardziej niz typowy fastfood). Zarezerowaliśmy już kolejną na jutro za 14 pln (wartosc paczki wedlug restauracji 43pln).

Ocena 4/5

3) Orsola "Too Good To Go" - 10 pln (wartość paczki według restauracji ~ 30 pln)

Paczkę dostaje się w ciemno, my dostaliśmy:
- kanapkę z bekonem, jajkiem sadzonym, ogórkiem i roszponką - wspólnie ocena 4/5, ale nic specjalnego, po prostu dobra kanapka
- cinnamon roll - 4/5
- precel w czekoladzie - brak oceny (zostawione na jutro)

Zdecydowanie gorzej niż Starbucks jeżeli chodzi o zapakowanie i cenę, pomimo że jedzenie było ok to cena nie zachęca do ponownej wizyty w tym miejscu (nawet nie wspomnę o cenie wyjsciowej lol).

Ocena 3/5

#gastroszczecin #jedzenie #toogoodtogo
KarmelowyJeremiasz - Dzisiaj trochę inaczej - przewodni temat to "ratowanie" jedzenia...

źródło: comment_1624738352Is0xUruDBUZzURiNhsUS0A.jpg

Pobierz

Które zamówienie najlepsze?

  • NorthFish 55.7% (44)
  • Starbucks 35.4% (28)
  • Orsola 8.9% (7)

Oddanych głosów: 79

  • 12
  • Odpowiedz
Jak wygląda zakup paczki ?


@mat_pl: Wszystko robisz przez aplikacje na telefonie od wyboru restauracji / paczki po płatność. Jak już jest godzina z możliwością odbioru to idziesz do kasy / kelnerki i mówisz, że chciałbyś odebrać paczkę z appki. Wsio
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: Eh te różowe... takie wybredne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaję mi się, że mimo wszystko North Fish wygrywa, bądź co bądź - Starbucks to takie drugie śniadanie, a tam masz pełnoprawny obiad - do tego całkiem zdrowy.

Ten precel xD Życzę by stał się memem :D
  • Odpowiedz