Wpis z mikrobloga

Jak streamować WP Pilot z telefonu z androidem na xboxa one?

Zainstalowałem apke WP Pilot na telefonie w której mam ikonkę wyślij, ale jest na szaro jako nieaktywna pomimo tego, że oba urządzenia są w tej samej sieci wi-fi :/ Natomiast z aplikacji Youtube streamuje z pomocą tej samej ikonki bez problemu :/
  • 9
  • Odpowiedz
@DeDu92: No to widocznie jest jakiś problem z aplikacją - napiszę do supportu w poniedziałek.

Powodem dla którego chcę streamować z telefonu na xboxa jest fakt, że z jakiegoś powodu nie mogę wyszukać aplikacji WP Pilot w sklepie xboxa. Może powodem jest to, że obecnie jestem w Niemczech :/

Tak czy inaczej - Wielkie dzięki!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Captain_Hamster: ja też jak byłem w Niemczech to ja instalowalem żeby mieć polska telewizję, ale jak wchodzę do sklepu teraz to jej nie widzę. Mam ja zainstalowaną na konsoli od dłuższego czasu i działa.
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś potrzebował to znalazłem sposób na przyzwoite streamowanie obrazu z telefonu (w tym aplikacji WP Pilot) na Xbox One :)

Ważne! Oba urządzenia muszą być w tej samej sieci wi-fi.

1. Na Xbox instalujemy aplikację: Wireless Display. Możemy ją od razu uruchomić.
2. Na telefonie wyszukujemy usługę która jest odpowiedzialna za streaming: Smart View, Screen Mirroring lub Szybkie połączenie (w zależności od modelu telefonu). Huawei nazwał tę funkcję jako "Projekcja". Uruchamiamy
  • Odpowiedz