Wpis z mikrobloga

Podsumowanie na moje 24 urodziny:
-#!$%@? praca za minimalną na magazynie
-nadal brak kontaktów z jakimikolwiek kobietami, patrzą na mnie z obrzydzeniem
-prawiczek i czerwienie się i trzęsą mi się ręce jak w pobliżu mnie pojawi się jakaś dziewczyna ubrana np w koszulke na ramiączka w pracy,
-boję się większości ludzi nadal
-brak hobby, nie mam totalnie o czym rozmawiać z innymi ludźmi, chyba że o grach ale to wiadomo co większość osób o tym myśli
-boję się wyjechać gdziekolwiek poza swoje miasto, choćby na godzinę, poprostu nie umiem się przełamać nie ważne ile razy bym to już sobie planował
-miałem stłuczki dwoma samochodami bo mam coś z deklem chyba
-myśli samobójcze
-w pracy ani nigdzie indziej nikt mnie nie szanuje, nie traktuje mnie poważnie, ciągle tylko się śmieją i cisną, otoczenie traktuje mnie jakbym był lekko upośledzony.
#przegryw #feels #przemyslenia #gorzkiezale
423frewq4f23 - Podsumowanie na moje 24 urodziny:
-#!$%@? praca za minimalną na magaz...

źródło: comment_16247237766G8oer9xDQ5YqdWI17u7Iz.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
A jak było z tymi stłuczkami? Kierowcy często są bardzo agresywni, ktoś tak nieśmiały musi mieć w takich sytuacjach ciężko.


@Nessiteras_rhombopteryx: nie będę opowiadał co zrobiłem bo nie chcę żeby jak ktoś kto mnie zna to czyta to aby to skojarzył, dokładniej mogę najwyżej na pw. Za pierwszym razem mocno się stresowałem i nie wiedziałem co robić bo obie były z mojej winy ale za pierwszym razem trafiłem na w miarę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@423frewq4f23: tak czytam i nasuwa mi się pytanie, czy chcesz/próbujesz coś zmienić w głowie, bo z tego co piszesz to wielu rzeczy się boisz i się wstydzisz. Wszystko zaczyna się w głowie i niestety nie jest najprościej coś z tym zrobić, ale dla chcącego... Oby następne urodziny były lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whoopa: próbuję trochę ale to jest #!$%@? też bo wiele razy byłem już bliski umówienia się do psychiatry, kilka razy nawet dzwoniłem ale ostatecznie też się bałem iść że ktoś kto zna mnie z pracy np. mnie tam zobaczy i będę wyśmiewany, próbowałem też do innego miasta ale tu muszę też się pozbyć punktu szóstego z listy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@423frewq4f23: no psychiatra/psycholog to przede wszystkim. Nie ma co się bać i wstydzić. A jakby ktoś zacząłby komentować ten temat to tylko o nim to świadczy, nie o tobie. Idąc po pomoc pokazujesz, że jesteś silniejszy niż Tobie i innym się wydawało :)
  • Odpowiedz