Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest wiele śmiesznych i dziwnych zjawisk, ale moim ulubionym chyba jest rasizm. Siedzą sobie kolesie w pokoju w mieszkaniu starych, jedzą top chipsy, popijając je monsterkiem, najdalej w świecie byli, jak z wycieczką w gimnazjum pojechali do miasta wojewódzkiego do cinema city obejrzeć Karol który został Papieżem i ekscytują się tym, że np. cztery lata temu w północnym Wisconsin murzyn zbił szklankę w restauracji XD Jakbyś komuś z USA opowiedział, że na drugim końcu świata, w Europie są normalnie biali kolesie, którzy śledzą newsy z jakichś gównostronek tylko po to, żeby udowodnić, że ich rasa jest lepsza, to by stwierdzili że naćpałeś się fentanylu i ci się odkleiło. Ale takie są wykopowe realia.

#murzyn #rasizm #przemyslenia #bekazprawakow #gownowpis
Pobierz lysyzlombardu - Na wykopie jest wiele śmiesznych i dziwnych zjawisk, ale moim ulubion...
źródło: comment_1624700076NiuLHZssyszI0JlE6q59J7.jpg
  • 40
@lysyzlombardu: zgadzam sie co do rasismu mam wrazenie ze tylko zerkaja na zegarek kiedy ktos kogos zabije a usa i jak sprawca to bialy to meh...

Ale tu to popłynąłeś "Siedzą sobie kolesie w pokoju w mieszkaniu starych, jedzą top chipsy, popijając je monsterkiem, najdalej w świecie byli, jak z wycieczką w gimnazjum pojechali do miasta wojewódzkiego do cinema city obejrzeć Karol który został Papieżem i ekscytują się tym, że np.
@orgazm:

Btw. znam kilku rasistów i są to osoby mające problem z funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Ja znam jednego, i mogę potwierdzić ta obserwację,
Ten jegomość jest socjopatą i odludkiem, nie ma żadnych kolegów i ciągle siedzi w pokoju nie wychodząc wgl. z domu.
@lysyzlombardu: Ty za to obiezyswiat :)

Nigdy nic nie mialem do czarnoskorych. Jednak po dluzszej chwili spedzonej w Londynie nabralem pewnego „dystansu”, a po wyjezdzie do USA jestem chyba na wpol rasistą ;)