Wpis z mikrobloga

@korporacion: Najśmieszniejsze jest to, że Nintendo pracuje (podobno nawet z Microsoftem) nad odpowiednikiem GamePassa. Wtedy to tylko Sonowcy będą płacić po 350zł za gierkę.
Najlepsze w sekcie Nintendo Slicz jest tłumaczenie postępowań Nintendo tym, że te gry są ta zajebiste i trzymają cenę, że możesz kupić i sprzedać bezstratnie, bo zajebiste produkcie trzymają cenę xD oni jeszcze bronią wysokich cen xDDDD
Przecież to Mario Golf jest tak #!$%@? że powinni to dawać jaki gratis do Chipsów.
Ps zanim sekciarze zaczniecie mnie wyzywać od biedaków (w większości wątków to się przewija, kto jedzie po tej #!$%@? konsoli
@safemoon: jest sporo różnych aktywności plus ja nie wiem jak ty grasz, że boss ci pół godziny zajmuje xDD

switch to jest taka dziwna platforma xD bo pewnie ludzie i tak juz maja pc, PS i moze nawet xboxa, ale chca jeszcze pograc sobie w mario i cena nie gra roli


no PSa sobie raczej w podróż nie wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no PSa sobie raczej w podróż nie wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@good_excuse: Zawsze można grać przez remote play na swoim sprzęcie stojącym w domu. Tylko trzeba mieć szybki internet po obydwu stronach. Teraz jeszcze odradza się runek Ultra-Mobile PC (komputer PC wielkości Switcha) tylko kosztują one tyle co 3-4 konsole Switch.