Wpis z mikrobloga

@konradw: Dokręcenie to może nie, bo jak jest niedokręcony to się chybocze i jak dotknie to momentalne poczuje, ale jak klej puści albo zwyczajnie nie ma takiej nośności to wtedy już tak, oderwie się i poleci, ale to będą elementy na których aktualnie opiera ciężar, a nie ten, który dopiero łapie. Musi zerwać się wystarczająco dużo elementów na których opiera ciężar, wystarczająco by wytrącić go z równowagi, wtedy poleci. Gdy sięga
@strzelam_enterem: Na wcisk? To jaka jest szansa ze takie cos sie rozpadnie po latach? Przeciez ten Mariott na ktorego wchodzil w Warszawie to swoje lata ma (bodajze 1989)... Budynek Polsatu tak samo ma z 20 lat. Nie mowie juz o tych starych budynkach w Paryzu na ktore sie wdrapytal.

@Nemayu: No tak, masakra jakas. Wydaje mi sie tez ze ew moze byc tak ze cos sie oderwie jak bedzie sie
Poza tym na jednym filmiku zastanawial sie czy nie zejsc. Od razu w glowie mam pytanie - czy lepiej schodzic czy lepiej wchodzic. Haha. W tej sytuacji to nie wiem czy schodzenie jest takie latwe.
@konradw kiedyś mówił też, że ma jakiegoś znajomego, który analizuje dla niego konstrukcje budynków i pomaga stwierdzić czy cos jest robialne.

Nie zmienia to faktu, że i tak może jebnac :-|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konradw: ale remontuje się je pod kontem żeby same nie odpadały a nie żeby koleś się wspinał po 30 latach od postawienia. Do tego coś co wizualnie z zewnątrz może być ok a w środku już się kruszy i wystarczy dotknąć żeby odpadlo.