Wpis z mikrobloga

#serbia #autostop mirki ale lipa w Serbii jest z autostopem rzeczywiście, sporo osób mi tak mówiło i się przekonałem. Na początku jak wyjeżdżałem z Belgradu to wszystko idealnie, spytałem kierowcy tira na stacji i bez problemu mnie wziął (nawet po angielsku w miarę gadał). Wyjechaliśmy 150 km od Belgradu i mnie zostawił, bo jechał w innym kierunku. No więc łapie dalej i od tamtej pory tragedia...

O 20 się poddałem i poszłam na dworzec do pobliskiej mieściny. Od tamtego czasu miały być dwa autobusy do Podgorlicy i żaden nie przyjechał....

Czekam na następny i jestem #!$%@? bo mogłem pojechać pociągiem. Mam nadzieję że los się odwrócić na moją korzyść ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdro i z fartem
szaman136 - #serbia #autostop mirki ale lipa w Serbii jest z autostopem rzeczywiście,...

źródło: comment_1624650859la7MBxm5oH9Rbh1aGU6uMG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@szaman136: no tak to jest w autostopie. Podobnie z autobusami. Na wsi w Bułgarii to normalne, że nie przyjeżdżają 2 busy, któe są na rozkładzie co 2h. W Portugalii też się zdarza. No a to Serbia - trzeba być na to przygotowanym mentalnie :} Nie przywiązuj się do planu, tylko popatrz co tam masz wokół siebie fajnego/pogadaj z lokalsami/coś wykombinuj.
Gorzej niż w Hiszpanii nie ma nigdzie z autostopem ;)
  • Odpowiedz