Wpis z mikrobloga

@XdareckiX: nie przepadam i brzydzi mnie, lubię zrazy mojej babci czy ogólnie takie jedzonko z rodzinnych imprez, jem niektóre rybki, lubię bekon ale poza tym nie zbyt jem
Czasem jak miałam jakaś pizzę z salami bo reszta ludzi jadła to też #!$%@?łam żeby nie grymasić no ale wolę jeść bez mięsa
@nakolkach: Pierw mówisz że pycha bigos z udawaną kiełbasa i udawanym boczkiem smakuje jak mięsny, mniami a teraz że brzydzisz sie mięsa.

Na pewno nie smakuje jak mięsny ale być może jest smaczny. Zły kucharz z najlepszego mięsa zrobi gówno a dobry z selera majstersztyk.
@nakolkach: Ja mam mięsną paprykę zrobioną tylko z karkówki faszerowaną kaszą jaglaną z siekanej wołowiny z sosem pomidorowym z krwi. Smakuje jak zwykła wegańska papryka faszerowana
Czemu szukacie smaku miesa w bezmiesnych produktach? Bylem kiedys na poście i cieszylem sie ze warzywa sa tak fajnie intensywnie smaczne. Smaku miesa w tym nie bylo i nie bylo mi to do szczescia potrzebne. Nie rozumiem takiego podejscia. Kwestia doprawienia. Ludziom brakuje przypraw, a nie miesa/warzyw.