Wpis z mikrobloga

Idziesz przez pół godziny po plaży, żebym trafić na metr wolnego miejsca. Wszystko spoko bo plaża morska na Helu jest duża i się udaje. Ale potem... gdy masz wiele miejsca z prawej i lewej strony przychodzi p0lak i p0lka i siqdają dokładnie przed Toba (czerwona kropka), zamiast przynajmniej 40 cemtymetrów w obie strony. Klasycznie.
#p0lka #p0lak #wakacjewpolsce #bekazpodludzi
GuziQ - Idziesz przez pół godziny po plaży, żebym trafić na metr wolnego miejsca. Wsz...

źródło: comment_1624647058q3VaJEpTouRtl9Nak9MthH.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GuziQ: Ja jestem właśnie na Krecie i tu też mnie polactwo dopadło - zostawiłem rzeczy w cieniu za skałą, a ci przyleźli i położyli swoje toboły praktycznie na naszych, blokując nam nawet dojście do tych rzeczy. Jak przyszedłem i ostentacyjnie przerzuciłem jakieś ich graty, żeby się w ogóle dostać do mojej torby, to udawali że nie słyszeli jak mówimy po polsku i ściemniali po angielsku, że "nie zauważyli, że tu leżą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kelemele: Wracam z wody, a tu moje rzeczy leżą zastawione czyimiś - ty byś się nie zdenerwował? Ja nie miałem żadnego problemu, że sobie tam siedli, ale nie zostawili mi nawet dojścia do moich rzeczy. Nie miałem ochoty z nimi dyskutować, bo skoro tak się zachowali, to prawdopodobnie nic bym rozmową nie zdziałał, więc po prostu zrobiłem sobie dojście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: daj spokój, doszło do obrony wiecznie zagrożonych i bardzo czujnych nosaczy przed wrogimi nosaczami co nas na kawałek plaży chcą wydymać. To są nosaczowe obyczaje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: nie wiem. Podchodzę i mówię że ja miałem legowisko i czy bym mógł je odzyskać a jak też nie lubią słońca to pozbędziemy razem. A jak te razem bym mi nie pasowało to bym się zawinął i tyle, ale to był Polak moment.