Wpis z mikrobloga

@obersturmbaufuhrer: pamiętam jak za dzieciaka grałem w Elite - symulator statku kosmicznego. Latało się między planetami, handlowało, czasem trzeba było kogoś odstrzelić. Głównym celem było oczywiście zarabianie pieniędzy. Jakiś czas temu chciałem odświeżyć dawne wspomnienia, ale że nie miałem pod ręką żadnego symulatora "rakiety", padło na ETS. Tutaj również głównym celem jest stan konta w banku. Możesz powiększać je samodzielnie, możesz też zatrudnić w tym celu innych kierowców. Zbierając doświadczenie możesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gomjeden: a jak wygląda sama gra na komputerze, gdy wcielasz się w kierowcę? Dość często widzę wpisy o tym, screen i ciężko mi to pojąć. to chyba początek starości -.-

Ps. Swoim opisem zachęciłeś mnie do sprawdzenia tej gry, gdy tylko będę mieć taką możliwość. ;)
@obersturmbaufuhrer: ets to nie ścigałka tylko tak jak @gomjeden napisał walka ze zmęczeniem, znudzeniem i zarządzaniem. Lubię słuchać audiobooków czy innych podcastów ale że nie lubię siedzieć i słuchać to odpalam sobie ETSa i jadę do belgii z ziemniakami słuchając wywodów o podbojach Aleksandra Wielkiego. To jest Red Dead 2 tylko że zamiast koni masz konie (ciężarówki) a zamiast strzelanin masz parkowanie zestawu w trudno dostępnych miejscach. Fajne to jest uczucie
@obersturmbaufuhrer: prędkości musisz pilnować bo dostaniesz mandat automatycznie, na krajówkach zdarzają się przejazdy kolejowe więc trzeba się zatrzymać, ogólnie krajówki są strasznie #!$%@?ące, tak samo jak osobówki które od czasu do czasu postanowią zahamować do zera. Mandaty sypią się automatycznie, to bym poprawił bo ogólnie czasem ktoś się w ciebie wpierdzieli ale i tak twoja wina. Sygnalizacja świetlna też obowiązuje, no trzeba przestrzegać przepisów. Co do długości trasy GD- Praga to
@obersturmbaufuhrer: Jedna godzina w grze to trochę ponad trzy minuty w realnym świecie. Z Gdańska do Pragi jest jakieś 800 km, to będzie ponad 10h samej jazdy (chyba, że lecisz powyżej ograniczeń prędkości), więc realnie będziesz miał jakieś 40 minut zabawy.

@zjadacz_Cebuli: mandatów nie lubię, więc kupiłem... antyradar ( ͡ ͜ʖ ͡)

Fajne to jest uczucie jak przewieziesz koparkę z Gdańska do Pragi


@zjadacz_Cebuli:
Pobierz gomjeden - @obersturmbaufuhrer: Jedna godzina w grze to trochę ponad trzy minuty w re...
źródło: comment_1624694283gNvkcYEOIuhLC9TtMnD5PS.jpg