Wpis z mikrobloga

Naprawdę zaczyna mnie to wkurzać bo zauważyłem że jak się ktoś do mnie odzywa to zawszę muszę mówić sarkastycznym tonem i zaraz muszę tą osobę zrazić do siebie. Czy to jest moja wina że to jest mój system obronny przed innymi? Dużo ludzi mnie już nie raz rozczarowało albo mnie zranili... Z jednej strony wolę być samotny ale z drugiej strony samotność już mnie dobija... Tak mnie ta samotność pochłonęła że nie mogę po prostu z niej się wyplątać. Boję się podjąć jakichkolwiek kroków aby być bardziej otwartą osobą bo mój rozum musi wizualizować moje przykre wspomnienia i to mnie blokuje...

#depresja #przegryw #samotnosc
Akinori456 - Naprawdę zaczyna mnie to wkurzać bo zauważyłem że jak się ktoś do mnie o...

źródło: comment_1624640812wq7jeFU2Ayuh5Alsn2eVQy.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Akinori456:

Naprawdę zaczyna mnie to wkurzać bo zauważyłem że jak się ktoś do mnie odzywa to zawszę muszę mówić sarkastycznym tonem i zaraz muszę tą osobę zrazić do siebie


Też muszę na to uważać. Nasza depresja aż wychodzi na zewnatrz, tyle tego jest. Jesteśmy toksyczni można powiedzieć ;)

Na szczęście da sie to zmniejszyć, trzeba potrenować i samo wejdzie w nawyk.
  • Odpowiedz
@Akinori456: ustalenie co ci dolega. Weź kartkę i zapisz objawy które ci przeszkadzają w życiu. I z tą kartką idziesz do lekarza i czytasz. Z kartką bedziesz pamietać wszystko.

Obejrzyj ten film, babka mowi o objawach depresji, dobrze opisuje, zobacz czy coś Ciebie dotyczy:
https://www.wykop.pl/link/6157683/objawy-ukrytej-depresji-jak-sprawdzic-czy-chorujesz-na-depresje-agata-mowi/

No i trzeba zrobić badania krwi czy jakichś niedoborów nie ma.
  • Odpowiedz
@Akinori456: reszta? tam było z 9 objawów wymienionych czyli masz 8.
Jednego nie wymieniła, a nawet dwóch: brak energii/szybka męczliwość oraz spowolnienie psychoruchowe( świat wydaje się poruszać za szybko).

No to jak już wiesz to pora na znalezienie dobrego specjalisty. Jeśli masz kase to idź prywatnie na początek.
No i zrób badania krwi koniecznie.
  • Odpowiedz