Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przypominam że każdy #przegryw który sie szczepi to normik który chce powrótu do "normalności", czyli imprezek z julkami. Będąc przegrywem nie ma absolutnie żadnego powodu żeby się szczepić, jeżeli nienawidzicie pandemii to znaczy że jesteście kryptonormikami ze znajomymi, nie ma nic lepszego niż ból dupy normictwa o to że nie mogą wyjść do galerii, a wy to psujecie. Htfu na wszystkich szczepiących się.

#koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d5ad024dac4f000b201c01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przypominam że każdy #przegryw któr...
źródło: comment_1624634656D1rZa30JL9stXQ5E5n7x1Z.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się szczepie bo tak kazali w domu to tak zrobiłem ale podejrzewam że wirus zmieni się na gorszy przez te szczepionki ludzie zrobili się w bambuko teraz wirusa będzie można modyfikować ręcznie pod RNa czy DNA mi w ten sposób bliżej jest do śmierci której ja sie nie obawiam niż normalności
@AnonimoweMirkoWyznania: Matka mnie ciśnie nie raz telefonicznie czy jak zjadę w rodzinne strony, a ja zawsze jej mówię, że mam to gdzieś. Bo jest mi obojętne czy będę czy nie. Nie zależy mi.

Jedyny powód dla którego bym się zaszczepił to święty spokój od tego gówna no i od ewentualnych problemów ze strony państwa, gdy się nie zaszczepisz.