Wpis z mikrobloga

Ile pieniędzy powinien wziąć 11 latek na kolonie?


@kiszczak: kolonista powinien powiedzieć jaki maksymalny budżet. Kolejna rzecz to gdzie to bedzie #!$%@?ł? Bo jak biwak w środku lasu bez cywilizacji to kupi za to tylko rzeczy na miejscu - jak palenie lub usługi seksualne. No i ostatnie - @Verv napisał mądrą rzecz.
@kiszczak aż mi się przypomniało, że jak jechałem pierwszy raz na kolonię (14 dni) i miałem 14 lat to dostałem 500 zł, a potem wstąpiłem do dwóch babć i koniec końców z kolonii przywiozłem więcej niż miałem xD
Na głupoty nie wydawalem, właściwie to głównie jakieś lody, gofry, kilka sztuk piwa, zwykłe picie, które było strasznie drogie (5 zł neasty, 3 zł butelka wody 1,5l) i jakiś cymbergaj.

Domyślam się, że to
@kiszczak: 20 zł na dzień to mało. Tym bardziej, jak się okaże, że tam będzie słabe jedzenie/małe porcje, to fajnie móc sobie coś jeszcze podjeść na mieście. Aż mi się przypomina któraś kolonia, na której wszyscy fest schudliśmy z tego powodu xD

A czy 20 zł dziennie starczy na kupienie czegoś w sezonie w górach/nad morzem? Na lody + jakieś picie pewnie tak, ale na nic więcej.

150-200 zł na kolonię,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kiszczak: ja bym mu dał 200 bo to na pierwszy rzut oka wydaje się mało więc powinien wydawać z głową, jak byłem młody to jeździłem sporo na kolonię i dzieciaki potrafiły każda sumę #!$%@?, jak ktoś nie zna wartości pieniądza to każda kwota będzie za mało, byli tacy co potrafili wydać praktycznie wszystko jeszcze zanim dojechali do motelu robiąc zakupy na stacji benzynowej