Wpis z mikrobloga

hej,
potrzebuję sprawdzonego ortopedy dziecięcego w Łodzi. 13-lalatkowi podczas gry w piłkę wygięło/skręciło się kolano i teraz jest spuchnięte i boli. Po nocy spędzonej na SORze nic nie wiadomo. Niby tylko krwiak ale czy poza tym wiązadła, łękotka itp są całe nie wiadomo. Trzeba konsultacji z ortopedą sportowym (spychoterapia). Ktoś zna? Poleci? #ortopeda #lodz #kolano #rehabilitacja
btw. nie polecam SORu w Matce Polce, no chyba że ktoś ma 6 godz. wolnego czasu i nie oczekuje konkretnej pomocy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaca222: miałem podobny uraz. Jakby wyskoczyło mi kolano, ale niby nic mi po tym nie było. Tydzień później na treningu wiele nie robiąc strzeliło mi w kolanie i zablokowało staw. Okazało się, że pękła łękotka. Niestety nie jestem z łodzi, ale młody niech do czasu wyjaśnienia sprawy daruje sobie większy wysiłek fizyczny
  • Odpowiedz
@kaca222: Zrób rezonans i wszystko będzie jasne. I tak zapewne dostaniesz takie skierowanie od ortopedy. W obecnej sytuacji, kiedy dziecko nie może chodzić badanie fizykalne nie będzie rozstrzygające.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaca222: współczuję młodemu... Niestety to takie dziadostwo, że jak poszło raz to jest duża szansa na kolejny () ważne działać szybko i z dobrymi lekarzami.
Polecam dr Buchcica lub dr Masłoń. Obydwoje to ortopedzi dziecięcy.
Odciągnęli na SOR krew/plyn? Bo to jakby konieczność przy tym urazie. Inaczej będzie boleć -.-
  • Odpowiedz