Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rohde-adam: A Ty co robisz w życiu, jak coś #!$%@? czy zwyczajnie coś się nie uda. To są zwykli ludzie. Mają rodziny, rodziców, rodzeństwo, dzieci, a Wy jedziecie po nich jak po burych sukach, jakby ukradli Wam myszkę do grania w grę.

Nie wiem czego oczekujesz? Że pójdą na boisko trenować? Nie będą wychodzić z domu i hotelu? Jestem ciekawy i będę wdzięczny za odpowiedź.

#!$%@?ąc uważam, że Szczęsny powinien w
@kajdikajdi: "#!$%@?ąc uważam, że Szczęsny powinien w kadrze się już nie pojawić i wcale nie z powodu papierosów"

A dlaczego? Nie bardzo znam się na piłce, ale ten wątek mnie zaciekawił i to jaką polaryzację ten człowiek wywołuje w gronie moich znajomych - od tych którzy chwalą go pod niebiosa, po tych którzy uważają, żę to największy patałach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoddamnElectric: Po prostu gra w reprezentacji mu nie wychodzi. Od zawsze mieliśmy wybitnych bramkarzy, którzy wygrywali nam mecze. Szczęsny popełnił niefortunny błąd, dodatkowo nie dał niczego super. Myślę, że każdy z pozostałych dałby coś ekstra tej reprezentacji.

Uważam, że na bramce powinien stać zbój, ktoś taki jak Boruc, A obecnie Dragowski, ktoś kto będzie robił cuda w bramce i bronił np. tak jak Olsen przeciwko nam. Szczęsny niczego wielkiego po raz