Wpis z mikrobloga

macie biznes w domu, mieszkacie ze starymi
biznes idzie dobrze, starzy daja wam jako takie warunki i powierzchnie do wykorzystania
zarabiacie tyle, ze stac was na zakup mieszkania lub lokalu
co kupujecie najpierw? z jednej strony lokal pozwala na rozwoj i to spory biznesu, mozliwy wiekszy zarobek, z drugiej mieszkanie z rodzicami jest bardzo meczace (chociaz na swoim pewnie tez bedzie)
#polskiedomy

#nieruchomosci #biznes #firma
#lokale
  • 14
@UFC_Jest_W_Dupie: A tak serio to myśle ze wolałbym wziąć mieszkanie dla siebie, żeby na spokojnie prowadzić ten sam biznes na nowym miejscu, nie wiem co to za branża ale podejrzewam ze brak starych w mieszkaniu tez ułatwi rozwoj (większa przestrzeń, poświęcenie pokoju na magazyn czy cos) plus zawsze to wygoda chodzić nago po mieszkaniu gdy nie musisz się przed nikim chować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@uwielbiamnalesniki: mam w piwnicy właśnie, no ale dużo ograniczeń jest, inni domownicy też z niej korzystają, coś mi tam zwolnili, ale wiadomo w domu tego jakoś super nie zrobię, a we własnym lokalu wszystko będę miał w jednym miejscu stanowiska do pakowania, towar, kartony, laptopa itd teraz latam kilka razy dziennie do piwnicy i szukam co gdzie jest xd