Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Mam pytanie do osób w kilkuletnich związkach, bo nie wiem czy to normalne. Jak poznalalam swojego faceta, to byłam mega zauroczona, ta namiętność itd.

Teraz po kilku latach, mam wrażenie, ze to związek z rozsadku, bo te „mocne” emocje już się ulotniły.

Czy to jest normalne po kilku latach zycia razem?
Czy po prostu mój związek jest do kitu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d483d74dac4f000b201a70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania uczucie i emocje da się przywrócić do związku, ale trzeba się postarać. Na początku miałaś takie odczucia, bo wszystko było dla ciebie nowe. Chciałaś chłonąć partnera. Przebywać z nim jak najwięcej czasu. Spokojnie można doprowadzić do te kiego stanu, żeby znowu zaczęły cieszyć takie proste rzeczy
  • Odpowiedz
WalecznaPrzyjaciółka: Kochana rozwiązanie jest proste. Musicie więcej się kochać. Pieprzyć na całego ile wlezie a w związku pojawi się nowa energia. Zacznijcie od eksperymentu i zróbcie to w kuchni na stole :) Dla pikanterii możesz włączyć nagrywanie w smartfonie by mieć pamiątkę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 98% zwiazkow predzej czy pozniej przeradza sie w przyzwyczajenie, ale tutaj juz wymaga sie pewnej madrosci i zrozumienia tematu, ogolnie praca nad zwiazkiem/slubem to dlugs droga i zeby na starosc nie zostac samemu i tworzyc "rodzine" to trzeba duzy wyrzeczen i kompromisow, najwazniejsze jest jednak to ze obydwoje to rozumiecie itp
  • Odpowiedz