Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #starocie #motocykle
Czy ktoś by mógł mi mniej więcej powiedzieć ile taka jawka jest aktualnie warta? Jawka z 77 roku. Jawa jeździ, opony nowe, niedawno silnik remontowany (wymienione sprzęgło kompletne, nowy tłok, nowa tulejka korbowodu, nowe uszczelki i simeringi jakieś zębatki). Pali na popych, z kopnika nie ale kwestia wyregulowania gaźnika. Dodatkowo skrzynia na dniach się trochę zblokowała, bo ciężko wbić trójkę ale 2 i 1 chodzi elegancko. Jeden uchwyt silnika był spawany. Lampa nie działa bo kable nie sa podłączone, hamulec przedni slabo działa. Reszta jak widać na zdjęciach...
turbol - #motoryzacja #starocie #motocykle
Czy ktoś by mógł mi mniej więcej powiedzi...

źródło: comment_1624530685o36kKCF6x7xEASPtfVtCwG.jpg

Pobierz
  • 9
Czy ktoś by mógł mi mniej więcej powiedzieć ile taka jawka jest aktualnie warta? Jawka z 77 roku. Jawa jeździ, opony nowe, niedawno silnik remontowany (wymienione sprzęgło kompletne, nowy tłok, nowa tulejka korbowodu, nowe uszczelki i simeringi jakieś zębatki). Pali na popych, z kopnika nie ale kwestia wyregulowania gaźnika. Dodatkowo skrzynia na dniach się trochę zblokowała, bo ciężko wbić trójkę ale 2 i 1 chodzi elegancko. Jeden uchwyt silnika był spawany. Lampa