Wpis z mikrobloga

@Campell: O #!$%@? jakie silenie się na obronę Sousy. Tak, kadra Nawalki byla rozbita na koniec w tym samym stopniu co Brzeczkowa. Blagam przestancie zaklinać rzeczywistość byle wyszło na wasze...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Gilbert_Prukwa: tu nie trzeba niczego zakłamywać. Wystarczy mecz oglądać. Zgodzę się nie grają wyśmienicie, ale wczorajszy mecz przyjemnie mi się oglądało. Brzęczek nigdy nie powinien trenować drużyny na poziomie wyższym niźli drużyna szkoły podstawowej
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Nie wiem co jeszcze musi się stać, żeby idioci w tym kraju przestali się modlić do Sousy. Skoro fakty i wyniki nie przemawiają, to chyba nic nie pomoże. Możemy przegrywać, puszczać 3 szmaty na 3 oddane strzały, bo okazuje się, że nawet z taką Szwecją 3 obrońców to za mało, ale najważniejsze, że mamy fajnego trenera zza granicy i można opluć Brzęczka. Jak w tym kraju ma być dobrze.
  • Odpowiedz
@nobrain: Myślę, że w erze Roberta będącego TOP, Zielińskiego, Glika, może już Bednarka, wyjście z grupy na euro powinno być normą. Zobaczymy czy uda się wyjść z grupy na Mundial (choćby po barażach), pamiętajmy, że zagraliśmy 3 mecze, z czego jeden z faworytem, drugi z bezpośrednim rywalem o drugie miejsce i z pasterzami z Andory. Przed nami mecze z pozostałymi drużynami, które raczej są do ogrania, więc 2 miejsce może
  • Odpowiedz