Wpis z mikrobloga

@Bunch: Kiedyś 22 lata to był środek życia, będzie miała trzydzieści pare to jeszcze poskacze a dzieciaki już będą duże, obowiązek społeczny sprawiony, co ty od niej chcesz ?
  • Odpowiedz
@Bunch: współczuć to należy jak ta rozmowa wygląda... (stać ją na max 3 słowa i wywalone), bo dzieci to sama zdecydowała się mieć.
  • Odpowiedz
@Aik-: a jak ty byś odpowiadał kretynowi który wie lepiej co dobre dla ciebie?

@Zielony_Minion: wątpię by miała z tym problemy, świat nie kręci się wokół Ciebie. Dla mnie jak kobieta ma już dzieci to jest plus bo je uwielbiam. Najlepiej jak są jeszcze małe.
  • Odpowiedz
współczuć to należy jak ta rozmowa wygląda... (stać ją na max 3 słowa i wywalone), bo dzieci to sama zdecydowała się mieć.


@Aik-: Tak wyglądają rozmowy z wszystkimi laskami z Tindera, kobiety mają ostro wywalone na facetów
  • Odpowiedz
@Pierorzek: nie widzę tutaj prób sterowania życiem, a że temat taki sobie, to cóż, że druga strona nic nie wnosi to solo ciężko mieć fajną rozmowę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Masakra jakaś, współczuję. 22 lata i taki start w życiu.


@Bunch: Start byłby zajebisty, gdyby miała męża przy sobie, ale wolała ,,nowoczesność".
  • Odpowiedz
@Bunch: Tekstem na dzień dobry że dzieci to zwierzęta, no to cytując klasyka "nie poruchasz". Jak Ci dzieciaki nie pasują to się nie brnie w rozmowę, tylko się ja grzecznie kończy lub kasuje parę. Nie bronie dziewczyny, bo nie wiem co tam się stało w życiu.
  • Odpowiedz
@DeadIy: Ale skąd wiesz co się stało? Może zmarł w wypadku, może akurat po roku się zepsuło? Pierwsi jesteście do skakania. Typiara nie ukrywa, że ma dzieci, nikogo nie krzywdzi. To co jak ma dziecko to już nie może poznac nowych ludzi? Pójść na randke i ułożyć sobie życie? Żyjecie w takiej #!$%@? bańce, że szok
  • Odpowiedz
ale wolała ,,nowoczesność".


@DeadIy: ale nazywajmy rzeczy po imieniu. Albo czarnego mokebe albo gdzies w kiblu na wiejskiej dyskotece gdy pierwszy raz sie spila prawie, ze do nieprzytomnosci.
  • Odpowiedz