Wpis z mikrobloga

@microraptor: Nie lituję się baranie tylko nazywam rzeczy po imieniu bez żadnych emocji. To są jej wybory, szukanie na tinderze to cena za jej wybory i tak naprawdę to guzik cię cię powinno obchodzić jak kto żyje, bo ty za kogoś życia nie przeżyjesz.
  • Odpowiedz
@hejk4: Pełna zgoda.

@Bunch: Poza tym OPie, dziecko to nie koniec świata. Moja mama wpadła mając 19 lat. Mimo to skończyła medycynę mieszkając ze mną w akademiku. Ojciec był i do dzisiaj jest niedojrzałym typem który zamiast jej pomagać wolał imprezować i szlajać się po kraju. Jedyne czego żałuje, to ze nie rozwiodła się z nim jak miałem 4 lata, gdy była pierwsza sprawa. A mama była młoda, zakochała się
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Serio xD Szerzenie teorii, ze moze jej chłopak zginął w wypadku przez co została samotną mamusia w wieku 22 lat to takie samo zaklinanie rzeczywistości. Tyle młodych mężczyzn ginie każdego roku i większość z nich to tatusiowe aktualnych samotnych matek z tindera? Ile znasz takich przypadków? Ja osobiście znam jeden przypadek gdzie dziewczyna w ciąży straciła swojego chłopaka, który dodatkowo zmarł we śnie obok niej. I mówię tu o ludziach,
  • Odpowiedz
@Wookash071: Wy to naprawdę macie sprane mózgi. W którym momencie bronię tej osoby? Cały czas tłumaczę, że gówno powinno obchodzić mnie, ciebie i resztę tutejszych udzielających się baranów to, czego ta osoba chce od życia, jak z tego życia korzysta i jaką cenę płaci za swoje wybory. Żaden z was tępe jełopy nie przeżyje życia za tę osobę, żaden z was za nią nie umrze, żaden nie zapłaci tej ceny, więc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bunch: Tekstem na dzień dobry że dzieci to zwierzęta, no to cytując klasyka "nie poruchasz". Jak Ci dzieciaki nie pasują to się nie brnie w rozmowę, tylko się ja grzecznie kończy lub kasuje parę. Nie bronie dziewczyny, bo nie wiem co tam się stało w życiu.


Musisz być idiotą jeśli w zmianie o dwóch delikwentach u 22 letniej dziewczyny odbierasz jako dzieci.
  • Odpowiedz