Wpis z mikrobloga

Podniecacie się jak co turniej, jako mały dzieciak z podstawówki pamiętam rok 2006r Mistrzostwa i nic się nie zmieniło.
W eliminacjach o ja super forma z ogórkami z wyspami owczymi, san marino, albanią lub andorą, w uj ciężkie mecze o te drugie miejsce z Norwegami, Węgrami. Polacy to fenomen beznadziejnej myśli szkoleniowej, kasa leci a mentalność zadufanego bałwana, na Ukrainie oligarchowie chociaż dla przyjemności inwestują w kluby, w Polsce januszex ślini się na transfer za 1-2 ML EURO aby wypłacić sobie sporą część bo tak i zapcha dziurę jakimś emerytem z ,,Czechosłowacji"
Polska jak Węgry, Ukraina, Macedonia czy Słowacja są do klepania w tym turnieju, śmieszne jest tylko w tym wszystkim ile pieniędzy na to idzie względem wymienionych reprezentacji a jakie są efekty. powoływanie piłkarzy zmienników z klubów środka/doła tabeli z Bundesligi czy ligi włoskiej serii A /B I wy chcecie reprezentacje na poziomie/?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wololol: Chłopie co Ty wiesz o życiu, ja pamiętam rok 2001 kiedy awansowaliśmy na MŚ jako pierwsi na świecie (serio). Wszyscy mówili, że jedziemy po mistrzostwo mimo, że pilkarzami grającymi w najlepszym klubie był Hajto i Wałdoch z Schalke bądącym średniakiem bundesligi. I najpierw mieliśmy Koreę, która była i tak 2 razy mniej znana niż dziś Słowacja, a potem w------l od Portugalii 4-0.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Czyli jeden uj, tak samo bez zmian, ale dziwi mnie czemu wszyscy się podniecają jak by reprezentacja była kalibru Francji, Hiszpanii czy Niemiec.
  • Odpowiedz
@Wololol: z racji tego, że pamiętam i 2002 i 2006 i 2008 a potem 2012 i 2018 i teraz 2021 to mogę powiedzieć, że ta kadra s---------a to koncertowo bo tamte faktycznie piłkarsko to była banda ogórów, która miała w------e ego ale sportowo się nie liczyła. A ci mają najlepszego piłkarza świat i kilku naprawdę solidnych europejskich zawodników ap przegrali ze Słowacją, gdzie powołano piłkarzy ekstraklasy (nawet u nas ich
  • Odpowiedz