Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wirtuoz: no romet w tym budżecie wypada spoko, chociaż ma jakieś tam "niuanse" na które ludzie narzekają, jak chociażby rurki tylnego trójkąta o które łatwo zachaczyc butem, zwłaszcza jak ktoś na duże stopy.
No ale ma GRXa i hydrauliki.
Za 5k można kupić np. stalowego Kross Esker 4.0 2021.
Chyba jakiś Mirek się takim chwalił jakiś czas temu.
Niestety dostajemy tam tylko szosową grupę Tiagra 4700 z korbą Fsa i sznurkowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wirtuoz: no taniej za gravela z takim osprzętem w tych czasach ciężko.
Jeśli tego jeszcze nie robiłeś to dobrze by było się przejechać przed zakupem i to nie 15 metrów koło sklepu, tylko chwilę dłużej.
Rama jest chyba identyczna co w modelu z poprzedniego roku, modelu aspre 1 i chyba też w tych "Banderasach" z jednym blatem. Obczaj sobie ten tylny trójkąt i czy ogólnie pasuje geometria, bo jest podobno dość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cementoasfalto: @k3lt: mam marina muirwoods, kupiłem dwa lata temu na jakiejś wyprzedaży za 1600zl nowy, świetny rower, ale teraz żałuję że nie kupiłem czegoś z geometria szosy/gravela. Z drugiej strony, może na początek, zanim tak naprawdę dowiem się, czy wolę asfalt czy jednak asfalt plus leśne ścieżki, kupić coś za 2-3k? Taka polka cenowa istnieje i jest godna uwagi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wirtuoz: tego już Ci nie powiem, mogę polecić tylko osprzęt GRX z którego jestem zadowolony.
Było kilka testów tego Rometa na yt, ale nie wiem na ile obiektywne.
Może tu się ktoś odezwie kto ma i się wypowie.
  • Odpowiedz