Wpis z mikrobloga

przecież to nawet nie ma związku z umiejętnością prowadzenia, ja nawet nie mam prawka a wiem że samochód to nie amfibia
@Atsawed: A cóż ty jej tak bronisz, przejmujesz się jej uczuciami i zamartwiasz się jak sobie radzi w stresie? #!$%@?ła to #!$%@?ła, ludzie się śmieją bo im wolno, nie jest to żadne szkalowanie, idź się naucz pojęć. Po stylu pisania to ja wątpię że masz prawo jazdy bo brzmisz jak 14 latka na tiktoku. I myślę że jakby to był facet to sekundy byś nie straciła na jego obronę
@illuminatiie: nic śmiesznego tu nie widzę. Laska nie pomyślała, ale w zasadzie co z tego? Ten dzień niejednej osobie mocno pokrzyżował plany i fakt, że robicie pośmiewisko z takiej sytuacji, piętnując przy tym tę kobietę, jest co najmniej niski.
@illuminatiie: nie tłumacze tego że zrobiła źle i nielogicznie. I tego każdy się czepia z mojego komentarza. Na temat wyśmiewania się z innych osób....o to chodzi to jest sedno i do tego nikt się nie odniósł
@illuminatiie: no, ale co z tego, że uratowała torebke? XD Śmiać się można z tego, że sie #!$%@?ła bezmyślnie do wody jak Czerwony Październik, ale już któryś raz widze, ze ktoś śmieszkuje, ze "hehe typowa baba byle torebke uratować". Przeciez prawdopodobnie miała tam telefon, portfel, klucze, dokumenty etc., miała to wszystko zostawić?