Wpis z mikrobloga

Moja ciocia ogrodziła sobie las (wszystko zgodnie z prawem), ponieważ postawiła sobie w nim dom i często kradną drzewo ludzie. Teraz pół wioski przychodzi i robią problem bo ich zdaniem ten las jest państwowy (bo wcześniej jak jeszcze nie było domu ciocia tyle czasu tam nie spędzała i kradli sobie drzewo i chodzili na grzyby i myśleli, że to las państwowy). Nawet skargę słożyli pisemną i ma przyjechać jakaś kontrol, ale najlepsze jest to, że przychodzi teraz do tego lasu pół wioski i wyzywają moją ciocię od różnych i karzą jej zaprzestać grodzenia lasu XD Jakie te stare społeczeństwo jest #!$%@?ęte to nie mam pytań.

#oswiadczenie #cosiedziejezludzmi
  • 5
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: już od dawna są tabliczki z napisem 'Teren prywatny' i nawet szlaban stoi na drodze wjazdowej

@bslawek z 3h ma, może i więcej troche, na razie grodzi połowe, no nie powiem troche to kosztuje, dobry samochód używany byś za to kupił
  • Odpowiedz
@muffman: ogólnie coś czuję, że jak już teraz jest taka zawiść w ludziach i zazdrość (?) to myślę, że te ogrodzenie będzie często rozpieprzane, to chyba jakaś siatka ma być więc spodziewam się wielu dziur w niej po jakimś czasie ;>
  • Odpowiedz