Wpis z mikrobloga

@ekspert_PZU: witam mam pytanie bo na stronie pzu nie idzie czatu uruchomic bo zajete sa wszystkie linie.
ubezpieczam u was bmw e46 z 2001r OC i minicasco.
w tym roku bedzie miało 20 lat a polisa mi sie konczy za okolo 3 miesiace.
czy bede mogl przedluzyc AC czy z racji wieku mojego samochodu juz nie bedzie takiej mozliwosci?
wole sie upewnić czy nie uciekać z samochodem bo nie bede mogl nabyc ubezpieczenia od kradzieży zeby spać spokojnie. dziekuje i pozdrawiam
#ubezpieczenia #pzu
  • 7
@tootomek: nasz czat działa poprawnie, skorzystaj proszę z tego linku: https://porozmawiaj.video.pzu.pl/video/pzu/#
Generalnie w ogólnych warunkach ubezpieczenia AC nie ma informacji o dopuszczalnym wieku pojazdu. Proponuję jednak, abyś skontaktował się z naszym specjalistą, który sprawdzi warunki Twojej umowy w systemie i będzie mógł udzielić Ci szczegółowych informacji. Możesz również zadzwonić na infolinię pod numer 801 102 102 (wew. 4-2).
@ekspert_PZU: od rana co godzine wydzwania do mnie numer 223221000 troche to irytujące. a gdy odbiore to leci muzyka i tak dotrwałem kilka razy do 10 min... gdy ja dzwonie na infolinie to konsultanci zajeci, na czacie gdy juz mi sie udalo zlapac konsultanta to oznajmil mi ze na czacie nic nie zalatwie... strasznie niedopracowany jest kontakt z wami