Wpis z mikrobloga

mireczki co tu sie to ja nawet nie XDDD bylem dziś na wykładzie ratownika z kursu prawa jazdy i wydawał sie całkiem spoko gościem, co wiele w życiu widział i można sie od niego dużo nauczyć.
Nie chce tu podważać jego wiedzy medycznej ani doswiadczenia, lecz chciałbym poruszyć pewną kwestię.
Otóż w pewnym momencie wykładu zaczął używać podejrzanych wstawek np "mówię teraz DO DZIEWCZYN, jak będziecie kiedyś gotować to..., jak będziecie myć gary to... " to było dziwne, ale okej, może tak mu sie jakoś powiedziało. Niestety była to cisza przed burzą i potem zaczął lecieć z grubej rury tekstami w stylu "kobieta NIGDY nie zazna szczęścia bez dziecka" "Jaki jest sens życia, jeśli nie ma się dzieci?". Najlepsze jest to, że zazwyczaj po wypowiedzeniu takiej mądrości puszczał filmiki z dziećmi ginącymi w jakiś #!$%@? sposób XDDD ah zapomniałem, przecież twojemu dziecku nigdy nic się nie stanie, bo to przecież twoje dziecko, szanse na to ze zginie rozjechane przez auto bo nie zdążysz go uratować wynoszą dokładnie 0.
#antynatalizm
  • 26
  • Odpowiedz
@HateWillPrevail: nagraj i zgłoś typa.
Ja bym odpowiadała i przerywała.
No, bo żaden mężczyzna to bez kobiety nie będzie pełny.
Panie bo facet to musi umieć się poświęcić.
Facet który nie zrobi wazektomii dla swojej kobiety to nie facet.
I takimi tekstami aż się znudzi.
  • Odpowiedz
@Olsea: to nie ma sensu. To jakiś oderwany odszczep, który nic z tego nie zrozumie. Tarzanie się ze świnią w błocie nie ma żadnego sensu, bo świnia zawsze wygra taki pojedynek.
  • Odpowiedz
@HateWillPrevail:

Niestety była to cisza przed burzą i potem zaczął lecieć z grubej rury tekstami w stylu "kobieta NIGDY nie zazna szczęścia bez dziecka" "Jaki jest sens życia, jeśli nie ma się dzieci?"

Trafiłeś na idiotę, nihil novi w naszej cywilizacji.
  • Odpowiedz
@HateWillPrevail: zdradzę ci sekret, takie indywidua tylko prowadzą kursy, za ciency na jazdę są.
Nie wytrzymują.
Chyba, że zielona góra. To powiem ci, że po pewnych mistrzostwach nie zawitam do zg, bo wiem co tam jeździ...
  • Odpowiedz
mbti: entp


@Olsea: jak to dobrze, że mamy wujka google, bo bym teraz gapił się w te literki.
No i spoko. Jak leży to w Twojej naturze to dobrze. Ja zwykle stronię. Czasem zdanie zamienię ale zaraz olewam.
  • Odpowiedz
@MightyGoldberg: teraz mi wychodzi inny, jakiś sprzedawca czy inny ale nie pasuje.
Hm.
Ale enneagram... Robiłam na polskiej stronie od enneagramu i on przekłamywał mocno w stronę 4w5 mocno. Ogółem test jest mało miarodajny, bo ten typ niby nie zmienia się przez życie, a wychodzi na to, że wyszedł mi absolutnie każdy typ w nim.
Więc jak jest się w depresji czy mieszka się z rodzicami to test może nie wyjść,
  • Odpowiedz
@MightyGoldberg: gdyby pokazywało procenty to jeszcze. Ale może ma problem z typami które wystepuja rzadziej, bo jednak ja mam typ który u mężczyzn występuje (dynamiczny, kobiety zazwyczaj w wychowaniu są tłumione więc jest jawna dysproporcja).
Także mogę być na pograniczu. Bo najczęściej to albo architekt albo dyskutant, a to jednak całkiem podobne do siebie typy.
  • Odpowiedz