Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Lepiej ch&jem mieszać ciasto niż z klocków Cobi wybudować miasto.

Wakacje zmusiły mnie do budowania z dzieckiem z klocków Cobi. Już wiem, czego moje dziecko nigdy nie dostanie.

  • 29
  • Odpowiedz
@mkarweta: czemu? XD Cobi to jeszcze nie jest takie złe... jakbyś spróbował budować takimi Shifty czy innym, to byś dopiero poznał katusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkarweta: mój chrześniak uwielbia te ich militarne klocki. I zawsze jak to próbujemy złożyć to jest tragedia. Nie mówiąc już o instrukcji która imo jest zupełnie nieczytelna
  • Odpowiedz
@tangerynke: przy odlewach teraz na każdym klocki na jednym z pinów masz widoczne zakończenie z wtryskarki-widać którędy wypełniany jest mold, kiedyś tego nie było, ponoć to zmienili aby usprawnić produkcję i żeby było szybciej - no okej, ale np masz kolor, który w różnych zestawach ma inne odcienie, albo co gorsza w jednym zestawie ten sam kolor ma różne ocienie, to już jest masakra dla mnie.
  • Odpowiedz
@tangerynke: no nie zupełnie ograniczyli, bo elementów doszło setki nowych właśnie (moldów), dlatego okroili budżetowo jakby i zastosowali proste wtryskarki, jak w chińskich fabrykach stąd te widoczne piny z wtryskiem. Co do kolorów to niestety jeszcze pewnie trafisz na taką sytuację, u mnie najbardziej widać to na daszku z księgarni. Nie jest to takie straszne, bo to dachówki - dość realistyczne że każda ma inny odcień, niemniej skoro LEGO deklaruje że
  • Odpowiedz