Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj przez otwarte okno mieszkania obok slychać było ostre peklowańsko. Sądząc po odgłosach było naprawdę super.

Poczułem się zazdrosny. Zasmuciło mnie to i zwróciło moją uwagę na to, jak słabo u mnie to wygląda.

Jestem z moją dziewczyną już ponad 4 lata, od 17 roku życia, aktualnie ona studiuje a ja prowadzę JDG, mieszkamy razem. Obydwoje byliśmy swoimi pierwszymi poważnymi partnerami (wcześniej tylko jakieś całowanie).
* kilka miesięcy - pierwszy petting bez ust
* 6-8 miesięcy - pierwszy petting z ustami
* 12 miesięcy - pierwsze próby ruchania
* około półtora roku - pierwszy orgazm dziewczyny podczas ruchania
* 3 lata - pierwszy raz, gdy poczułem że faktycznie wszedlem, ale i tak płytko

Pewnie ostatni punkt was zdziwił, chodzi o to że dziewczyna jest ciasna/ma nietypową budowę i jakakolwiek głębsza penetracja sprawia jej ból. Nigdy nie włożyłem jej palca do środka podczas pettingu, tylko z zewnątrz. Nigdy nawet nie robiła cytologii z powodu bólu. Ginekolog mówi że wszystko ok.

Przez rok dziewczyna brała tabletki antykoncepcyjne ale nie chciała się ruchać bez gumy. Przestała z powodów zdrowotnych, teraz z gumą ma opory.

Dodatkowo, zbliżenia zdarzają się zazwyczaj co 2-4 dni, raz zdarzyło się że przerwa była ponad miesiąc (cały czas mieszkaliśmy razem). Z drugiej strony, ostatnie 3 dni petting bez ust. 0 zbliżeń w okolicach okresu/owulacji (ostatnie pół roku gdy przestała brać antykoncepcje). Ogólnie ma niskie libido.

Od zawsze jedna pozycja - misjonarz ze mną na dole. Inne pozycje próbowaliśmy na początku, ale są niekomfortowe, nie możemy się dopasować albo ją boli.

I tu moje pytanie - jak to poprawić? Lekarz? Jakaś medycyna żeby podnieść libido? Może to ja muszę się doszkolić w tym zakresie? Może to związane z wyglądem i atrakcyjnością?

Gdy zaczynam rozmowę na ten temat, dziewczyna mówi że wywieram w ten sposób na nią presję i potem przeszkadza jej ta myśl że jest słabo podczas zbliżenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d188acaee6da000a9a72f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania miałem z żoną podobny problem, mianowicie bolało ja w pewnych pozycjach etc. Myślała że to normalne bo w tym katokalifiacie nie rozmawia się o seksie. Pierwszy ginekolog mówił że tam ma być i koniec. Dwa poronienia później i turbo dobry lekarz, okazało się że ma wadę macicy co uniemożliwia dotrzymanie ciąży. 6mc później i jakieś 10k za zabiegi okazuje się w trakcie stosunku nic nie boli i możemy zacząć starać się
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomeczku a może po prostu ma tyłozgiętą macicę? wtedy na misjonarza faktycznie dyskomfort, ale na pieska jest gitówka.

Jak to sprawdzić? Wsadź palca w obu pozycjach i niech powie kiedy bardziej boli.

Druga opcja jest taka że ma vulvodynie, zazwyczaj spowodowane jest to niezaleczonym do końca zakażeniem bakteryjnym i nerwy w pochwie nie działają jak trzeba. Smarowanie pochwy kolagenem do miejsc intymnych (np z anny pikury) pomaga, juz po miesiacu
Pamiet z pierwszą dziewczyna jak zaczynałem to palca nie szło wcisnąć. Byliśmy dla siebie w sumie pierwszymi partnerami. Po czasie jak zaczęła kontrolować swoje ciało to 3 palce na lajcie jak się rozluźniła i było jej dobrze. Może problem tkwi w głowie różowej? Coś ją blokuje i nie może się rozluźnic?
MikroblogowaBarmanka: Dziewczyna jest pieprznięta i ona jest problemem, a nie Ty. Rzeczowo określiłeś sytuację, więc nie miej sobie nic do zarzucenia i zrozum, że Twoja kobieta jest źródłem problemów z sensem. Niech się leczy, a jak jej nie pasuje seks, to niech rezygnuje, a Ty znajdź lepszą kobietę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
WybranyJegomość: Nie daj sobie wejść do głowy. Może być pochwica, może kilka innych rzeczy. Do seksuologa-ginekologa, w parę miesięcy będzie ok. Nie ma co się męczyć i zadręczać, że coś jest z Tobą nie tak - po prostu trzeba leczyć, zdarza się i to wcale nie tak rzadko.

Zaakceptował: LeVentLeCri
knur: > chodzi o to że dziewczyna jest ciasna/ma nietypową budowę i jakakolwiek głębsza penetracja sprawia jej ból. Nigdy nie włożyłem jej palca do środka podczas pettingu, tylko z zewnątrz. Nigdy nawet nie robiła cytologii z powodu bólu.

Zespół Mariona-Simsa tzw pochwica. Bardzo często jest to powiązane z patologicznym lękiem przed zajściem w ciążę, na co wskazywałoby:

Przez rok dziewczyna brała tabletki antykoncepcyjne ale nie chciała się ruchać bez gumy. Przestała